دانلود فیلم خارجی رایگان

اختلاف رامبد جوان و وحید رحیمیان بر سر چیست؟

دسته بندي : ⭐ اخبار
تاريخ : 23 آگوست

رامبد جوان از بازیگران و کارگردانان و هنرمندان خوب و با استعداد کشورمان است که به دلیل اجرای برنامه خندوانه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و روز به روز در بین مردم محبوب تر می شود. به تازگی خبرهایی مبنی بر اختلاف وحید رحیمیان و رامبد جوان شنیده می شود که گهر در این بخش جزئیات خبر اختلاف رامبد جوان و وحید رحیمیان را شرح می دهد.

اختلاف رامبد جوان و وحید رحیمیان

اختلاف رامبد جوان و وحید رحیمیان بر سر چیست؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اختلاف رامبد جوان و وحید رحیمیان بر سر چیست؟

رامبد جوان با تکذیب شایعه اختلافش با وحید رحیمیان، کمدین گروه فرهاد آییش در مسابقات «خنداننده شو»، تاکید کرد که تمامی شرکت کنندگان بچه‌های «خندوانه» هستند.

برنامه «خندوانه» شب گذشته (چهارشنبه ۳۱ شهریور) به اعلام نتایج مرحله نیمه نهایی مسابقه «خنداننده شو» اختصاص داشت و در نهایت علی صبوری، شرکت کننده گروه فرهاد آییش و ابوطالب حسینی، شرکت کننده گروه پانته‌آ بهرام به فینال راه پیدا کردند و وحید رحیمیان و امیرحسین قاسمی حذف شدند.

رامبد جوان که پیش از این برخوردش با وحید رحیمیان در مرحله قبل این مسابقه واکنش‌های منفی را در پی داشت و شایعاتی درباره اختلاف او با این کمدین مطرح شده بود، در هنگام خداحافظی این کمدین با مسابقه «خنداننده شو» به این مسایل واکنش نشان داد.

جوان با تاکید بر اینکه روی سخن‌اش با بعضی‌هاست که احساس کرده‌اند او با رحیمیان اختلاف دارد و پس از مسابقه مرحله قبل باهم دشمن شده‌اند، توضیح داد: «من با وحید رحیمیان هیچ اختلافی نداریم و باهم حسابی دوست هستیم. من خیلی از او خوشم می‌آید و همواره از استنداپ‌هایش خندید‌ه‌ام.»

او ادامه داد: «وحید هم مانند تمام شرکت‌کنندگان بچه ماست و به او تعلق خاطر داریم. «خندوانه» خانه تمام این بچه‌هاست و هیچکس از پیش ما نمی‌رود بلکه در کنار ما می‌ماند. همه این بچه‌ها می‌توانند بروند دورهایشان را بزنند و تجربه‌هایی که دوست دارند را کسب کنند و بعد دوباره به «خندوانه» باز گردند.»

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي