مطالب پيشنهادي

اتاق خواب های زیبا مخصوص زوج های عاشق

تاريخ : ۲۰ فروردین
بازديد : 1730

اتاق خواب های ما را ببینید و با آنها یاد می گیرید چگونه با انتخاب سبک های جدید خطر کنید.
یک تزئین روستایی اضافه کنید به قسمت بالای تخت تخته های چوب متصل بهم اضافه شده است. این چوب ها حالت روستایی خانه های چوبی جنگل را تداعی می کند. می توانید برای وارد کردن طبیعت به اتاق خواب روش خود را پیدا کنید: مثل اضافه کردن شیشه، چوب، الیاف طبیعی یا رنگ های خاکی. این کار اتاق را دوست داشتنی تر و خنثی از نظر جنسیت می کند.

1 1 اتاق خواب های زیبا مخصوص زوج های عاشق

یک کلکسیون را به نمایش بگذارید این کار برای من همیشه ایجاد فضایی بوده که هر دوی ما با ترکیب کردن اشیایی که جمع کرده ایم و رنگ ها دوستش داشته باشیم، جایی که هر دوی ما بتوانیم در آن زندگی کنیم. شوهر من سلیقه جالبی دارد و برخی از خاص ترین وسایل اتاق را از مغازه های سمساری و عتیقه فروشی خریداری کرده است.

2 اتاق خواب های زیبا مخصوص زوج های عاشق

مصالحه کردن را یاد بگیرید ما روی یک چیز با هم مصالحه کردیم. همسر من عاشق مبلمان تیره آنتیک بود درحالیکه من مبلمان مدرن روشن را ترجیح می دادم. برای همین آنها را ترکیب کردیم تا هر دو راحت باشیم!

1 3 اتاق خواب های زیبا مخصوص زوج های عاشق

تعادل را برهم بزنید دکور من قرار است زنانه تر باشد، پس سعی می کنم با استفاده از رنگ های خنثی و مردانه و در آخر استفاده از رنگ آبی نیلی، سفید و چوب های تیره رنگ اتاق را از حالت متوازن خارج کنم. تنها چیزی که شوهرم از من درخواست کرد این بود که روی میز کناری چیزی نچینم تا بتواند راحت وسایلش را روی آن بگذارد، پس دکور این قسمت با محدودیت هایی همراه بود.

4 اتاق خواب های زیبا مخصوص زوج های عاشق

طرح و نقش های درست انتخاب کنید من عمدا رنگ آبی تیره را انتخاب کنم تا زمینه اتاق مردانگی خوبی داشته باشد. من از طرح های گلدار نیز (بنا به خواست همسرم) دوری کردم و درعوض از ikat، کشمیر و شبکه استفاده کردم.

1 5 اتاق خواب های زیبا مخصوص زوج های عاشق

پارچه های فراوان من برای اتاق خوابمان کف چوب گردویی، مقدار زیادی پارچه و پرده های بامبو استفاده کردم چون شوهرم عاشق چوب های واقعی است. اما ما رختخواب سفید نرم، بالش های روشن و پرده های مخملی را هم انتخاب کردیم تا اتاق حالت زنانگی را نیز حفظ کند. دیوارهای خاکستری پشت صحنه خنثی را به ما می دهد که هر دو با آن موافق هستیم.

1 6 اتاق خواب های زیبا مخصوص زوج های عاشق

ترکیب تزئینات مختلف نگهداری وسایل بدون جانبداری و استفاده از طرح های زیرکانه به برهم زدن تعادل کمک می کند. من عناصر منسوج را ترکیب کردم، مثل پارچه duvet برای لحاف، کف پوش کنفی، و پتوی کتان تا به جذابیت اتاق اضافه کنم. با استفاده از گیاه در اتاق بدون خودنمایی زیاد نرمی طبیعت را نیز وارد اتاق کردم.  تزئینات هم شامل کتاب های قدیمی، ظرف شیشه ای ساده و مجموعه ای از وسایل آنتیک قدیمی می شد.

2 7 اتاق خواب های زیبا مخصوص زوج های عاشق
منبع: ileev.com

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+