مطالب پيشنهادي

آیا هزینه سفر هنرمندان به برزیل را شهرداری تهران پرداخت کرده است؟

تاريخ : 4 جولای
بازدید : 792

آیا هزینه سفر هنرمندان به برزیل را شهرداری تهران پرداخت کرده است؟

آیا هزینه سفر هنرمندان به برزیل را شهرداری تهران پرداخت کرده است؟, جدید 1400 -گهر

اقدام همشهری جوان به عنوان یکی از مجموعه مجلات شهرداری تهران، بیش از پیش به این شایعه دامن زد که بخشی از هزینه این اعزام را شهرداری تهران متقبل شده است.

پس از بازگشت تیم ملی فوتبال از مسابقات جام‌جهانی برزیل برخی حواشی غیرورزشی ابعاد تازه‌ای به خود گرفته است.

رسانه‌ها که تا پیش از این به دلیل پرهیز از حاشیه‌سازی جهت موفقیت تیم ملی کشورمان این مسائل را مسکوت گذاشته بودند، این روزها را فرصت مناسبی می‌دانند تا با پرسش از مسئولین برخی ابهامات موجود را برای افکار عمومی برطرف کنند.

یکی از اقدامات سوال‌برانگیز اختصاص هزینه میلیاردی بیت‌المال جهت اعزام عده‌ای تحت عنوان هنرمند برای تماشای مسابقات جام‌جهانی بود، افرادی که برخی از آنان کمترین التزامی به قوانین جمهوری اسلامی ایران نداشته و حتی با اظهارنظراتی طلبکارانه این سفر را که با هزینه عمومی صورت گرفته، سفری شخصی عنوان کردند.

در شرایطی که افکار عمومی به حق خواستار پاسخگویی مسئولان درخصوص چنین هزینه غیرقابل توجیه اموال عمومی هستند و در حالی که رسانه‌ها به دنبال بانیان این بذل و بخشش میلیاردی می‌گردند، مجله «همشهری جوان» در شماره ۴۶۱ خود با تیتری جانبدارانه بر روی جلد نوشت «هنرمندان اعزامی به برزیل آخرین قربانیان قضاوت‌های شتابزده؛ تمومش کن!»

این اقدام همشهری جوان به عنوان یکی از مجموعه مجلات شهرداری تهران، بیش از پیش به این شایعه دامن زد که بخشی از هزینه این اعزام را شهرداری تهران متقبل شده است. اکنون مناسب است مسئولان شهرداری تهران نسبت به این شبهه ایجاد شده، شفاف‌سازی نمایند و یا مسئولان مجله همشهری جوان توضیح دهند که چرا چنین تیتری را به عنوان تیتر اصلی مجله خود برگزیده‌اند. و چرا پرسش از حیف و میل بیت‌المال باعث نگرانی آنها شده است؟!

منبع:سینما پرس

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي