دانلود فیلم خارجی رایگان

آکادمی اسکار صاحب لوگو شد

تاريخ : 20 دسامبر

این آکادمی تاکنون لوگوی مشخصی نداشت و از مجسمه اسکار به عنوان معرف آن استفاده می شد.

 

 

آکادمی اسکار صاحب لوگو شد, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک یا همان “اسکار” دیروز لوگوی خود را که شامل مجسمه اسکار در یک مثلث است، رونمایی کرد.

کریستینا کونلیاس رییس بازاریابی آکادمی با صدور علامیه ای در این‌باره گفت: این لوگو امکان ارایه آکادمی را با علامت ویژه خود ممکن می‌کند و این اولین باری است که این امکان محقق شده که در عین حال نشان‌دهنده حمایت ما از هنر نیز هست.

آکادمی از دو سال پیش تلاش خود را برای یافتن لوگویی مناسب آغاز کرد و به گفته کونلیاس تلاش داشت تا طرحی را به دست بیاورد که بازتابی از وجه هنری این آکادمی باشد و در عین حال استعدادها و روند خلاقانه آکادمی را در یک شکل ویژه نمایش دهد.

به گفته وی، شکل سه ضلعی نشان‌دهنده این سه صفت است که در عین حال به حرفA بدل شده که یادآور اسکار است و مجسمه اسکار را هم در دل خود دارد.

این رونمایی شامل چندین تصویر نمایشی و یک فیلم کوتاه ویدیویی نیز بود که با الهام از این لوگو ساخته شده‌اند.

آژانس ۱۸۰ لس آنجلس این هویت جدید را برای آکادمی اسکار ساخته و با آن در ساخت موزه اسکار که سال ۲۰۱۷ به بهره برداری می رسد، همکاری می‌کند.

آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک یا به اختصار آکادمی اسکار، سازمانی غیردولتی است که در سال ۱۹۲۷ میلادی در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. اعضای آکادمی از پرسابقه ‌ترین دست‌اندرکاران صنعت سینما هستند. از وظایف آکادمی، برگزیدن نامزدها و برندگان جوایز اسکار و تحقیقات در زمینه پیشرفت صنعت سینما و توسعه علمی، آموزشی و ارتقای شغلی دست‌اندرکاران صنعت سینما است.

این آکادمی تاکنون لوگوی مشخصی نداشت و از مجسمه اسکار به عنوان معرف آن استفاده می شد.

منبع: مهر
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي