آغاز پخش سریال در حاشیه در شبکه نمایش خانگی

سریال در حاشیه مهران مدیری که فصل اول آن از شبکه سه سیما پخش شد، قرار بر این شده که فصل دوم آن در شبکه نمایش خانگی به نمایش درآید.

آغاز پخش سریال در حاشیه در شبکه نمایش خانگی

سروش سیما مجموعه طنز تلویزیونی«درحاشیه» را در قالب 8 لوح فشرده برای ارائه در فروشگاه های سراسر کشور تولید کرد.

مجموعه تلویزیونی «در حاشیه» در نوروز 93 به کارگردانی مهران مدیری و تهیه‌کنندگی حمیدرضا مهدوی روی آنتن شبکه سیما رفت.

الهه زارع‌نژاد، امیر برادران، امیر وفایی و امیرعباس پیام به سرپرستی امیرمهدی ژوله زیر نظر مهران مدیری نگارش قسمت های مختلف سریال را بر عهده داشتند.

در خلاصه داستان مجموعه «در حاشیه» آمده است: هومن صحرایی مامور می‌شود یک مرکز درمانی تعطیل شده را راه اندازی کند. اما در این مسیر با سهراب کاشف و بهروز عشقی که سابقه کلاهبرداری و شیادی دارند همراه می شود. وی که فردی متعهد و آرمانگرا ست بزودی به اهداف سود جویانه آنها پی می برد و با کمک دکتر کی مرام که از اساتید معتبر دانشگاه است برای راه اندازی یک مرکز درمانی استاندارد تلاش می کند.

مهران مدیری، سیامک انصاری، مهران غفوریان، فلامک جنیدی، سحر ولدبیگی، محمدرضا هدایتی، سیدجواد رضویان، نصرالله رادش، سحر زکریا، رسول نجفیان، رضا نیکخواه، رامین ناصرنصیر، علی اوجی، لیلا ایرانی، پوریا ایرائی، شراره ارمغانی، تینا اسدی، بهناز توسلی، فرزانه تفرشی، سروش جمشیدی، سپند امیرسلیمانی و … از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه