تکنیک هایی برای آرایش چشم های درشت

تاريخ : 29 آبان

هر نوع چشم و هر نوع چهره ای به آرایش مخصوص خود نیاز دارد. گهر در این بخش تکنیک هایی برای آرایش چشم های درشت را شرح می دهد.

تکنیک هایی برای آرایش چشم های درشت

تکنیک هایی برای آرایش چشم های درشت, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

شما نباید در هنگام آرایش خود طوری چشمان خود را آرایش کنید که بزرگتر از حد خود نمایان شود و طوری جلوه نمید که جزئی از صورت و چهره شما نیست از این روست  که ارایش برای چشم های درشت تبدیل به یک معضل شده است .

شما باید چشمان خود را متناسب با صورت خود نمایان کنید. خوب حال برای انجام این کار باید چه کرد جهت انجام این کار شما باید برای آرایش چشمان خود از رنگ های تیره استفاده کنید این کار موجب این می شود که چشمان شما کوچکتر و متناسب با صورت شما به نظر برسد.

آنچه را که باید توجه به خصوصی نسبت به آن داشته باشید این است که شما هیچ گاه نباید از مدل های آرایش کشیده استفاده نمایید زیرا این کار باعث می شود که چشمان شما درشتر به نظر برسد.

همچنین اگر دوست دارید که چشمهای خود را بیشتر کوچک نمایش دهید حتما خط چشم خود را کمی بالاتر بکشید و به این نکته دقت کنید که از رنگ های تیرعه استفاده کنید برای این کار رنگ ارغوانی تیره می تواند کمک خوبی در این مورد به شما بکند.

همچنین تکنیک استفاده از رنگ های اکلیلی می تواند به کمی کوچکتر نمایش دادن چشمان درشت کمک شایانی کند

یکی دیگر از تکنیک های دیگر که میتواند به شما استفادده کنید این است که شما ابتدا با سایه  مورد نظر خود ارایش خود را انجام می دهید و اطراف و  گوشه های خارجی چشمان خود را با رنگ های سفید و مشکی آرایش می کنید

تکنیک سوم آرایش چشم  کشیدن خط چشم سیاه در قسمت داخلی چشم (خط اشک) است. در این تکنیک بر روی آرایش مژه ها و ابروی خود تمرکز کنید، با کشیدن یک ریمل منظم و پر کردن ابرو می توانید بزرگ و درشت بودن چشم خود را با آرایش کم اثر کنید.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي