مطالب پيشنهادي

آدرس دریاچه خلیج فارس تهران

دسته بندي : 🔥 خبرهای متفرقه
تاريخ : ۶ اسفند
بازديد : 607

یکی از جاذبه های پر طرفدار غرب پایتخت با وجود مراکز خرید و هوای خوب و تفریحات متنوع برای حضور همشهریان دریاچه خلیج فارس یا چیتگر می باشد. در مطلب زیر آدرس دریاچه خلیج فارس تهران به همراه تلفن در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

آدرس دریاچه خلیج فارس تهران

522711 Gahar ir آدرس دریاچه خلیج فارس تهران

از جاذبه های پایتخت دریاچه خلیج فارس

وقتی صحبت از جاذبه های پایتخت به میان می آید، گزینه های مختلفی در دست داریم. از جنوب تا شمال، شرق تا غرب، مکان های مختلفی هستند که می توانند ساعاتی از اوقات فراغت‌مان را به خوشی پُر کنند؛ اما از کاخ ها و باغ های باشکوه قاجاری و پهلوی که بگذریم، یکی از جدیدترین و متفاوت ترین جاذبه های تهران پیش روی ماست: دریاچه نیلگون و وسیع چیتگر!

بخوانید :   هزینه آی وی اف در سال ۹۸ ivf

شاید تا چند سال پیش تصور دریاچه ای نیلی رنگ با مرغانی دریایی در میان دود و دم پایتخت، شبیه رویایی دلپذیر از آرمان‌شهری در دور دست ها به نظر می رسید و کسی گمان نمی برد بتواند تنها با قصد سفر به غرب تهران، محیطی زیبا و نشاط آور را ببیند؛ اما امروزه و پس از گذشت سال ها، آرزویی قدیمی، در نهایت واقعیت در برابر چشمان شما قد علم می کند و شاید کمتر کسی بداند که دریاچه چیتگر تحقق ایده ای سی ساله باشد!

آدرس دریاچه خلیج فارس

920277 Gahar ir آدرس دریاچه خلیج فارس تهران

دریاچه چیتگر یا شهدای خلیج فارس، این گستره آبی رنگ و جذاب در حال حاضر یکی از مقاصد تفریحی و پرطرفدار شهر تهران است و نه تنها در آخر هفته ها و روزهای گرم تابستانی، بلکه در میان هفته و حتا اوقات سرد زمستانی نیز میهمانان بسیار دارد. از طرفی نه تنها خود دریاچه، بلکه در پارک اطراف و منطقه ساحلی نزدیکش، فضای وسیعی در دسترس بازدیدکنندگان قرار دارد. خانواده ها به دریاچه خلیج فارس می روند تا تفریح و آب هوای متفاوتی را در قلب شهر بزرگ تهران تجربه کنند.

بخوانید :   تعبیر خواب امضا ، تعبیر امضا در خواب

386890 Gahar ir آدرس دریاچه خلیج فارس تهران

 عکس های دریاچه خلیج فارس تهران

ساعت کار: 

شش ماه اول

روزهای شنبه تا چهارشنبه: ۱۰:۰۰ – ۲۳:۰۰

روزهای ۵ شنبه، جمعه و روزهای تعطیل: ۱۰:۰۰ – ۲۴:۰۰

شش ماه دوم: ۱۰:۰۰ – ۲۳:۰۰

آدرس دریاچه خلیج فارس : همت غرب، شهید خرازی، خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس

آدرس مرکز خرید باملند : ﺗﻬﺮان، ﺑﺰرﮔﺮاه ﺷﻬﯿﺪ ﻫﻤﺖ، ﺧﺮوﺟﯽ ﺑﻠﻮار ﮐﺎﺷﺎن، میدان موج، خیابان موج بلوار صدف، مرکز تجاری تفریحی بام لند

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+