دانلود فیلم خارجی رایگان

آدرس اتحادیه املاک تهران

تاريخ : 10 می

آدرس اتحادیه املاک تهران کجاست؟ وظایف اصلی اتحادیه ها چیست؟ چرا می توان با انتخاب اتحادیه از ساده ترین راه ممکن به نتیجه رسید؟ لزوم ایجاد و توسعه کارگروهی دقیق و رسمی در هر حوزه از جمله املاک موجب گردیده است تا امروزه اتحادیه املاک نیز به عنوان یک بخش کاملا ضروری و کارآمد شناخته شود.

آدرس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران و آدرس و تلفن اتحادیه املاک تهران را در ادامه این بخش از گهر ، برای شما همراهان منتشر کرده ایم.

آدرس اتحادیه املاک تهران

 نشانی: خیابان شریعنی، پایین تر از سه راه طالقانی، خیابان شهید طاهریان (آمل) ، پلاک ۴۰

شماره تماس: ۷۷۶۳۹۹۱۲ الی ۲۰

 شماره فکس: ۷۷۶۳۹۹۰۹

آدرس اتحادیه املاک تهران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اتحادیه املاک تهران کجاست؟

خیابان شریعتی، پایین تر از سه راه طالقانی، خیابان شهید طاهریان (آمل) ، پلاک ۴۰

اتحادیه در فرهنگ فارسی معین اینطور گفته شده است هر انجمن که اهدافی مشترک داشته باشد یا تشکیلات صنفی برای حمایت از حقوق شغل و حرفه مشخص.

اتحادیه در قانون اینطور تعریف شده است اﺗﺤﺎدﯾﻪ ﻫﺎ و ﺗﺸﮑﻞ ﻫﺎی ﺻﺎدراﺗﯽ، ﻧﻬﺎدی اﺳﺖ ﻣﺘﺸﮑﻞ از اﻋﻀﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﮐﻪ در ﯾﮏ ﺣﻮزه ﺗﺨﺼﺼﯽ ﺧﺎص ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﮐﺮده و دارای ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺣﻘﻮﻗﯽ و ﻣﺴﺘﻘﻞ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ .اﯾﻦ ﻧﻬﺎدﻫﺎ ﺑﻪ ﺻﻮرت اتحادیه ﺻﻨﻔﯽ و ﻏﯿﺮ اﻧﺘﻔﺎﻋﯽ ﺑﻪ ﻧﻔﻊ اﻋﻀﺎی ﺧﻮد ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

  1. مستاجر

    با سلام و احترام .من حدود۶ماه واحدی رو اجاره کردم و نیاز به کد رهگیری دارم .مالک که خودش نیز املاکی می باشد کد رهگیری ارائه نمیده و هر دفعه به بهانه های مختلف از سرش رفع میکنه و الان چند وقته مرتب میگه سایت قطعه لطفا رسیدگی بفرمایید.نام املاک ایرانیان شماره ۲۲۸ .(باغ فیض)

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي