مطالب پيشنهادي

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان دخترش

تاريخ : 20 آوریل
بازدید : 1212

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان دخترش را در این بخش از سایت گهر برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

آخرین وضعیت گوهر خیراندیش از زبان دخترش, جدید 1400 -❤️ گهر

گوهر خیراندیش هنرمند محبوب و عزیز کشورمان که این روزها سریال دیوار به دیوار را از او در تلویزیون مشاهده میکنیم ، مدتی قبل از ناحیه پا دچار شکستگی شد که طبق گفته های دختر این هنرمند وضعیت جسمانی مادرش خوب است و به زودی به عوامل سریال دیوار به دیوار می پیوندد.

آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش درباره آخرین وضعیت جسمانی مادرش گفت:مادرم بعد از عمل جراحی دردِ شدیدی داشت. تا حدود دو ماه پای مادرم در گچ خواهد بود و در ادامه فیزیوتراپی می کنند.

گوهر خیراندیش هفته پیش سر صحنه تصویربرداری سریال «دیوار به دیوار»، از ناحیه پا دچار شکستگی و پارگی رباط شد و در بیمارستان ِ عرفان تحت عمل جراحی قرار گرفت.

آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش درباره آخرین وضعیت جسمانی مادرش گفت:مادرم بعد از عمل جراحی دردِ شدیدی داشت. تا حدود دو ماه پای مادرم در گچ خواهد بود و در ادامه فیزیوتراپی می کنند.

وی درخصوص ادامه تصویربرداری سریال بیان کرد:قرار است بزودی مادرم سر کار «دیوار به دیوار» برود و ادامه آن قسمت که حضور داشتند، ضبط شود. کار بازیگری همین است حتی با شرایطی که مادرم دارد باید سر کار برود. البته در این مدت عوامل سریال «دیواربه دیوار» آقای سامان مقدم کارگردان عزیز، آقای حمید رحیمی تهیه کننده محترم و تمام بازیگران سریال بسیار پیگیر حال مادرم بودند و در همه لحظات کنار ما حضور داشتند که این خود قوتِ قلبی بود برای من. از این جا از همه آنها تشکر میکنم.

او ادامه داد:هنوز اشکمان از رفتن آقای معلم خشک نشده بود که خبر ناگواره سیل آذربایجان و سپس فوت شوکه کننده بازیگر و نویسنده جوانمان «عارف لرستانی »را شنیدیم. امیدوارم بعضی از مردم بجای گرفتن عکس های یادگاری فضای مجازی را بستری برای خبرهای مهم و اطلاع رسانی بکار ببرند. امید دارم در این سال جدید دیگر غمی برای هیچ ایرانی بوجود نیاید و برای مردم صبر و شکیبایی آرزو می کنم.

گفتنی است؛ سریال «دیوار به دیوار» به کارگردانی سامان مقدم از شبکه سه سیما بحز پنج شنبه و جمعه هر شب ساعت ۲۰:۵۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي