آخرین اخبار استخدامی استانداری آذربایجان شرقی

دسته بندي : آگهی های استخدام
تاريخ : 10 سپتامبر

اداره کل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای زمان‌بندی تحویل مدارک پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان که سازمان مورد تقاضای آنها، استانداری و فرمانداری‌های تابعه بوده است را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامی ۱۷ خرداد ۹۲ که سازمان مورد تقاضای آنها، استانداری و فرمانداری‌های تابعه بوده می‌رساند جهت تحویل مدارک، طبق زمان‌بندی ذیل در تاریخ تعیین شده از ساعت ۸ صبح لغایت ۲ بعد از ظهر به اداره کل امور اداری و مالی استانداری مراجعه نمایند.

  1. کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف الف، ب، پ، ت، ث شروع می‌شود: روز شنبه ۲۳ شهریور ۹۲
  2. کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ج، چ، ح، خ، د، ذ شروع می‌شود: روز یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲
  3. کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ر، ز، ژ، س، ش شروع می‌شود: روز دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۲
  4. کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ص، ض، ط، ظ، ع، غ شروع می‌شود: روز سه‌ شنبه ۲۶ شهریور ۹۲
  5. کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف ف، ق، ک، گ، ل شروع می‌شود: روز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۲
  6. کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنان با حروف م، ن، و، ه، ی شروع می‌شود: روز پنجشنبه ۲۸ شهریور ۹۲
  7. کلیه کسانی که در تاریخ‌های فوق موفق به تحویل مدارک نشوند طی روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۳۰ شهریور ۹۲ و ۳۱ شهریور ۹۲ فرصت دارند مدارک خود را تحویل نمایند.

***********************************************

 

زمانبندی ارائه مدارک اداره کل فرودگاه آذربایجان شرقی -فرودگاه تبریز

باسمه تعالی نحوه مراجعه جهت تشکیل پرونده داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی مورخ ۹۲٫۰۳٫۱۷استانداری جهت استخدام در اداره کل فرودگاههای آذربایجان شرقی

توضیحات ضروری:

– داوطلبانی که موفق به احراز حد نصاب نمره آزمون عمومی یعنی ۶۰ درصد و بالاتر شده اند ، باید مدارک مورد نیاز را طبق جدول زمان بندی فایل اکسل ، به اداره کل فرودگاههای آذربایجان شرقی به آدرس : تبریز – بلوار فرودگاه – فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز – ساختمان اداری – سالن اجتماعات تحویل نمایند.

– تحویل مدارک مذکور ، صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت‌نام بوده و هیچ‌گونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمی‌کند.

– پس از بررسی صحت مدارک ارایه شده داوطلبانی که حد نصاب آزمون عمومی را کسب کرده‌اند ، این افراد بر اساس نمره آزمون اختصاصی، شرط بومی محل خدمت، ایثارگری، معلولیت، سابقه قرارداد با واریز بیمه از طرف دستگاه اجرایی و سایر اولویت‌های مندرج در آگهی آزمون، برای مراحل بعدی گروه‌بندی خواهند شد.

– اولویت انتخاب داوطلبان پس از احراز حد نصاب قبولی، با افراد بومی شهرستان محل جغرافیایی خدمت می‌باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان، حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکند از داوطلبان بومی سایر شهرستان‌ها انتخاب خواهد شد.

– میزان سهمیه داوطلبان ایثارگر و داوطلبان معلولان از پذیرفته‌شدگان این آزمون، به ترتیب ۵ و ۳ درصد بوده و سنوات خدمت داوطلبان قراردادی دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، پس از احراز حد نصاب آزمون عمومی، محاسبه و مد نظر قرار می‌گیرد.

– مدارک مورد نیاز جهت ارایه به منظور بررسی وضعیت استخدامی داوطلبان و صحت شرایط اعلام شده در زمان ثبت‌نام ، به این شرح می‌باشد:

۱-پوشه (رنگ سبز برای داوطلبان ایثارگر، رنگ زرد برای داوطلبان معلول و رنگ آبی برای داوطلبان بومی شهرستان)

۲-اصل و تصویر شناسنامه (صفحه اول و توضیحات)

۳-اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)

۴-اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده مورد قبول نیست)

۵-اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران

۶-اصل و تصویر رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ حق ثبت‌نام آزمون

۷- تصویر کارنامه آزمون عمومی استخدام

۸-اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح

۹-اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح

۱۰-اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام (درصورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست)

۱۱-اصل و تصویر حکم استخدامی به همراه تاییدیه بیمه مربوط برای احتساب سنوات خدمت مربوط و مشابه نیروهای غیررسمی دولتی (گواهی صادره توسط بخش خصوصی و شرکت‌ها مورد تایید قرار نمی‌گیرد( توضیح: کلیه مدارکی که بعد از تاریخ ۱۳۹۲٫۰۳٫۱۲ صادر شده باشند پذیرفته نخواهند شد.

***********************************************

اطلاعیه استخدامی مورخه ۹۲/۳/۱۷ (سازمان حفاظت محیط زیست)

پیرو اطلاعیه مورخه ۹۲/۶/۵ استانداری آذربایجان شرقی از داوطلبانی که موفق به احراز حد نصاب نمره آزمون عمومی ( ۶۰ درصد و بالاتر ) در دستگاه اجرایی حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی شده اند دعوت میشود بشرح جدول زمانبندی اعلام شده در ذیل از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۷ شهریور ماه به همراه مدارک مورد نیاز مندرج در اطلاعیه استانداری به کارگزینی اداره کل حفاظت محیط زیست استان واقع در چهارراه آبرسان – اول خیابان آزادی مراجعه نمایند .

* لازم به توضیح است به مدارک تحویلی خارج از تاریخ زمانبندی شده ترتیب اثر داده نخواهد شد .
تاریخ زمانبندی شده جهت دریافت مدارک

۱- روز شنبه ۹۲/۶/۲۳ متقاضیان استخدامی در محیط زیست شهرستانهای کلیبر – جلفا – چاراویماق – سراب
۲- روز یکشنبه ۹۲/۶/۲۴ متقاضیان استخدامی در محیط زیست شهرستانهای ملکان – هریس
۳- روز دو شنبه ۹۲/۶/۲۵ متقاضیان استخدامی در محیط زیست شهرستانهای ورزقان – میانه – بستان آباد
۴- روز سه شنبه و چهار شنبه مورخه ۹۲/۶/۲۶ و ۹۲/۶/۲۷ متقاضیان استخدامی در محیط زیست شهرستان تبریز

توجه:اخذ مدارک از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳/۳۰

***********************************************

نتایج آزمون اداره هواشناسی استان آذربایجان شرقی

– داوطلبانی که موفق به احراز حد نصاب نمره آزمون عمومی یعنی ۶۰ درصد و بالاتر گردیده اند، و جزء لیست اعلامی میباشند لطفا” مدارک مورد نیاز ذیل را طبق زمان بندی اعلام شده از تاریخ ۹۲/۰۶/۲۳ به همراه تصویر کارنامه آزمون عمومی  به اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به آدرس:تبریز-اول زعفرانیه –جنب مخابرات تحویل نمایند.

– تحویل مدارک مذکور، صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت‌نام بوده و هیچ‌گونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمی‌کند .قبل از مراجعه جهت تحویل مدارک از نظر تهیه کپی وموجود بودن اصل مدارک جهت جلوگیری از تضییع وقت اطمینان حاصل شود..

– پس از بررسی صحت مدارک ارایه شده داوطلبانی که حد نصاب آزمون عمومی را کسب کرده‌اند، این افراد بر اساس نمره آزمون اختصاصی، شرط بومی محل خدمت، ایثارگری، معلولیت، سابقه قرارداد با واریز بیمه از طرف دستگاه اجرایی و سایر اولویت‌های مندرج در آگهی آزمون، برای مراحل بعدی گروه‌بندی خواهند شد.

– اولویت انتخاب داوطلبان پس از احراز حد نصاب قبولی، با افراد بومی شهرستان محل جغرافیایی خدمت می‌باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان، حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکند از داوطلبان بومی سایر شهرستان‌ها انتخاب خواهد شد.

– میزان سهمیه داوطلبان ایثارگر و داوطلبان معلولان از پذیرفته‌شدگان این آزمون، به ترتیب ۵ و ۳ درصد بوده و سنوات خدمت داوطلبان قراردادی دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، پس از احراز حد نصاب آزمون عمومی، محاسبه و مد نظر قرار می‌گیرد.

– مدارک مورد نیاز جهت ارایه به دستگاه‌های اجرایی به منظور بررسی وضعیت استخدامی داوطلبان و صحت شرایط اعلام شده در زمان ثبت‌نام، به این شرح می‌باشد:

۱-  پوشه (رنگ سبز برای داوطلبان ایثارگر، رنگ زرد برای داوطلبان معلول و رنگ آبی برای داوطلبان بومی شهرستان(

-۲  اصل و تصویر شناسنامه (صفحه اول و توضیحات(

۳- اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو(

۴- اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده مورد قبول نیست(

-۵ اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران

-۶اصل و تصویر رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ حق ثبت‌نام آزمون

-۷ اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح

-۸ اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح

-۹  اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام (درصورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست.(

-۱۰اصل و تصویر حکم استخدامی به همراه تاییدیه بیمه مربوط برای احتساب سنوات خدمت مربوط و مشابه نیروهای غیررسمی دولتی (گواهی صادره توسط بخش خصوصی و شرکت‌ها مورد تایید قرار نمی‌گیرد.(

توضیح: کلیه مدارکی که بعد از تاریخ ۱۳۹۲٫۰۳٫۱۲ صادر شده باشند پذیرفته نخواهند شد

داوطلبان محترم برای اطلاع از تاریخ مراجعه جهت تحویل مدارک روی لینک زیرحتما” کلیک نمایید:

جهت مشاهده فایل زمانبندی مراجعه به منظور تحویل مدارک روی این لینک کلیک کنید.

***********************************************

اطلاعیه استخدامی اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی زمانبندی تحویل مدارک

(( اطلاعیه استخدامی تاریخ ۱۷/۳/۱۳۹۲ ))
ضمن تشکر از کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی تاریخ ۱۷/۳/۹۲ بدینوسیله اسامی داوطلبانی که موفق به احراز حد نصاب نمره آزمون عمومی یعنی ۶۰ درصد و بالاتر در دستگاه اجرایی استاندارد آذربایجان شرقی شده اند بشرح جدول زمانبندی اعلام شده در ذیل از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ شهریور ماه بهمراه مدارک مورد نیاز به اداره کل استاندارد واقع در کوی ولیعصر – خیابان استاندارد – مراجعه نمایند .

تذکر : داوطلبان قبل از مراجعه با مطالعه دقیق مفاداطلاعیه و تهیه مدارک مورد نیاز صرفاً در تاریخ زمانبندی شده مراجعه نمایند .

بعلت بالا بودن تعداد نفرات به مدارک تحویلی خارج از تاریخ زمانبندی شده ترتیب اثر داده نخواهد شد .

تاریخ زمانبندی شده جهت دریافت مدارک

۱-از ردیف شماره ۱ تا ۱۶۰ روز شنبه ۲۳/۶/۹۲

۲-از ردیف شماره ۱۶۱ تا۳۲۰ روز یکشنبه ۲۴/۶/۹۲

۳-از ردیف شماره ۳۲۱ تا ۴۸۰ روز دوشنبه ۲۵/۶/۹۲

۴-از ردیف شماره ۴۸۱تا ۶۴۰روز سه شنبه ۲۶/۶/۹۲

۵-از ردیف شماره ۶۴۱تا ۸۰۰ روز چهارشنبه ۲۷/۶/۹۲

۶-از ردیف شماره ۸۰۱تا ۹۰۰روز پنج شنبه ۲۸/۶/۹۲

۷- از ردیف شماره ۹۰۱ تا ۱۰۷۱ روز شنبه ۳۰/۶/۹۲

اطلاعیه ۱۲ شهریور ۹۲

نحوه و زمانبندی دریافت مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی  (مورخ ۱۷/۳/۹۲ ) اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی

 

اطلاعیه ۵ شهریور ماه ۹۲

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی استانداری آذربایجان شرقی اینجا کلیک نمایید.

اطلاعیه ۴ شهریور ماه ۹۲

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی خبر داد: نتایج اولیه آزمون استخدامی ۲۷ دستگاه اجرایی استان آذربایجان شرقی که به طور متمرکز در تاریخ ۱۷ خرداد سال جاری برگزار شده بود، از فردا ۵ شهریور ۹۲ اعلام خواهد شد.

علیرضا مهرآسا، مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با اعلام این خبر، گفت: نتایج اولیه سوالات عمومی این آزمون از روز ۵ شهریور بر روی سامانه استخدامی مربوط به نشانی jazb.portaltvto.com قابل دسترس خواهد بود.

وی با بیان این که برای رویت نمره عمومی آزمون، درج شماره ملی الزامی است، افزود: داوطلبانی که موفق به احراز حد نصاب نمره آزمون عمومی یعنی ۶۰ درصد و بالاتر می‌شوند، باید مدارک مورد نیاز را از تاریخ ۲۳ تا پایان شهریور به همراه تصویر کارنامه آزمون عمومی  به اداره کل دستگاه اجرایی مربوطه در تبریز تحویل نمایند.

مهرآسا با تاکید بر این که نحوه مراجعه داوطلبان به دستگاه‌های مربوطه از طریق سایت همان دستگاه اعلام خواهد شد، افزود: تحویل مدارک مذکور، صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت‌نام بوده و هیچ‌گونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمی‌کند.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به روند بررسی مدارک داوطلبان، گفت: پس از بررسی صحت مدارک ارایه شده داوطلبانی که حد نصاب آزمون عمومی را کسب کرده‌اند، این افراد بر اساس نمره آزمون اختصاصی، شرط بومی محل خدمت، ایثارگری، معلولیت، سابقه قرارداد با واریز بیمه از طرف دستگاه اجرایی و سایر اولویت‌های مندرج در آگهی آزمون، برای مراحل بعدی گروه‌بندی خواهند شد.

وی افزود: اولویت انتخاب داوطلبان پس از احراز حد نصاب قبولی، با افراد بومی شهرستان محل جغرافیایی خدمت می‌باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان، حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکند از داوطلبان بومی سایر شهرستان‌ها انتخاب خواهد شد.

مهرآسا میزان سهمیه داوطلبان ایثارگر و داوطلبان معلولان از پذیرفته‌شدگان این آزمون را به ترتیب ۵ و ۳ درصد اعلام کرد و افزود: سنوات خدمت داوطلبان قراردادی دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، پس از احراز حد نصاب آزمون عمومی، محاسبه و مد نظر قرار می‌گیرد.

به گفته وی، مدارک مورد نیاز جهت ارایه به دستگاه‌های اجرایی به منظور بررسی وضعیت استخدامی داوطلبان و صحت شرایط اعلام شده در زمان ثبت‌نام، به این شرح می‌باشد:

۱- پوشه (رنگ سبز برای داوطلبان ایثارگر، رنگ زرد برای داوطلبان معلول و رنگ آبی برای داوطلبان بومی شهرستان)

۲- اصل و تصویر شناسنامه (صفحه اول و توضیحات)

۳- اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)

۴- اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده مورد قبول نیست)

۵- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران

۶- اصل و تصویر رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ حق ثبت‌نام آزمون

۷- اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح

۸- اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح

۹- اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام (درصورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست)

۱۰- اصل و تصویر حکم استخدامی به همراه تاییدیه بیمه مربوط برای احتساب سنوات خدمت مربوط و مشابه نیروهای غیررسمی دولتی (گواهی صادره توسط بخش خصوصی و شرکت‌ها مورد تایید قرار نمی‌گیرد)

توضیح: کلیه مدارکی که بعد از تاریخ ۱۳۹۲٫۰۳٫۱۲ صادر شده باشند پذیرفته نخواهند شد.

 

 

اطلاعیه ۲۷ خرداد ماه ۹۲

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای نتایج اولیه سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۱۷ دستگاه اجرایی استان را که در در تاریخ ۹۱٫۱۲٫۴ برگزار شده بود، اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو برگزاری آزمون استخدامی ۱۷ دستگاه اجرایی استان به صورت متمرکز در اسفند ۹۱ و شرکت قریب به ۱۱ هزار داوطلب در این آزمون و تصحیح پاسخنامه‌های شرکت‌کنندگان، نسبت به اخذ مدارک از کلیه افرادی که حدنصاب آزمون عمومی را احراز کرده بودند اقدام گردید و پس از بررسی مدارک داوطلبان و اعمال سهمیه‌های قانونی (ایثارگری، بومی و معلولیت) بدین‌وسیله نتایج اولیه سه برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان به تفکیک دستگاه اجرایی، رشته شغلی و شهرستان مربوطه و بر اساس کسب حدنصاب ۶۰ درصد نمره آزمون عمومی و بالاترین نمره آزمون اختصاصی اعلام می‌شود.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است: اعلام نتایج قطعی آزمون پس از انجام مصاحبه و گزینش خواهد بود. ضمنا در برخی از مشاغل به علت عدم کسب حد نصاب نمره آزمون عمومی توسط داوطلبان، فرد واجد شرایط معرفی نشده یا تعداد معرفی‌شدگان کمتر از ظرفیت تعیین شده می‌بلاشد. بدیهی است مشاغل مذکور در آگهی استخدامی که در خرداد ماه سال جاری مجددا برگزار خواهد شد، اعلام می‌گردد تا امکان ثبت‌نام مجدد داوطلبان میسور باشد.

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی در ادامه اعلام کرده است: داوطلبان آزمون استخدامی می‌توانند برای کسب اطلاع از وضعیت خام نمره عمومی و اختصاصی خود به سامانه جامع نظام اداری کشور (کارمند ایران) به نشانی http://natayej.karmandiran.ir مراجعه نمایند. همچنین لازم است معرفی‌شدگان سه برابر ظرفیت هریک از رشته‌های شغلی از اول تیر ماه سال جاری به ستاد مرکزی دستگاه مورد تقاضای خود در استان مراجعه و پس از تکمیل پرونده استخدامی، منتظر اعلام زمان مصاحبه تخصصی که متعاقبا از طرف دستگاه مورد نظر اعلام خواهد شد، باشند.

در پایان این اطلاعیه تصریح شده است: با توجه به این که اعلام نتایج قطعی آزمون، منوط به اتمام فرایند مصاحبه و گزینش است، لذا کلیه معرفی‌شدگان مذکور می‌توانند در آزمون استخدامی جدید که در خرداد ماه سال جاری برابر آگهی منتشره اعلام می‌شود مجددا شرکت نمایند. بدیهی است این افراد در صورت قبولی در آزمون قبلی می‌بایست انصراف کتبی خود را از آزمون جدید ارایه نمایند.

برای مشاهده پذیرفته‌شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۱۷ دستگاه اجرایی آذربایجان شرقی بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه قبلی

آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان شرقی با شرکت بیش از ۲۲ هزار داوطلب،صبح جمعه در ۳۵ حوزه امتحانی در تبریز و پنج شهرستان دیگر برگزار شد.

در این آزمون که به منظور جذب ۹۳۵ نفر نیروی جدید در ۹۰ رشته شغلی ۲۷ دستگاه‌ اجرایی استان برگزار شد، بیش از ۲۲ هزار نفر در ۲۰ حوزه امتحانی شهر تبریز و ۱۵ حوزه امتحانی در شهرهای مراغه، میانه، سراب، اهر و مرند به رقابت پرداختند.

همچنین استاندار آذربایجان شرقی با حضور در یکی از حوزه‌های برگزاری این آزمون در تبریز، از نزدیک در جریان نحوه برگزاری آزمون قرار گرفت.

احمد علیرضابیگی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار واحد خبر صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: دولت و به ویژه شخص رییس جمهور تاکید ویژه‌ای دارند که ورود کارکنان و کارشناسان متعهد و متخصص به پیکره دولت، با رعایت عدالت و بهره‌مندی برابر از فرصت استخدام صورت گیرد.

وی افزود: همه همت ما این است که با رعایت عدالت و انصاف، بهترین نیروها را برای خدمت در دستگاه کارگزاری دولت انتخاب کنیم.

علیرضابیگی با بیان این که این آزمون دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی از سهیه سال ۹۱ است، افزود: اولین مرحله این آزمون سال گذشته با انتخاب ۵۰۰ نفر با موفقیت برگزار و نتایج نهایی آن نیز اعلام شد.

وی اضافه کرد: آزمون امروز نیز برای تصدی ۹۳۵ پست سازمانی بین ۲۲ هزار و ۶۰۰ داوطلب برگزار می‌شود که بخشی از این پست‌ها به صورت سهمیه خانواده‌های شاهد و معلولان منظور شده است.

علیرضابیگی زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی ۲۷ دستگاه اجرایی استان را شهریور ماه سال جاری اعلام کرد و گفت: باقیمانده سهمیه استان از استخدام سال ۹۱، حدود ۱۵۰۰ پست سازمانی است که تلاش می‌کنیم آزمون مربوط به آن را نیز قبل از مرداد ماه برگزار کنیم.

وی در پاسخ به این که با تغییر دولت، وضعیت استخدامی داوطلبان آزمون امروز چگونه خواهد بود، گفت: اطمینان خاطر می‌دهیم که این آزمون بر اساس مصوبه قانونی و از سهمیه سال ۹۱ استان برگزار می‌شود و تمام موازین قانونی در آن منظور شده و ان‌شاءالله با ورود پذیرفته‌شدگان این آزمون در بدنه اداری دولت، شتاب بیش از پیش امور در دولت جدید را شاهد باشیم.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي