X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

Galaxy SIII گوشی المپیک

تاريخ : ۱۶ تیر
بازديد : 459

glaxy Galaxy SIII گوشی المپیک

شرکت سامسونگ و VISA در اطلاعیه‌ای مشترک از Galaxy SIII بعنوان گوشی المپیکی سامسونگ برای بازی‌های المپیک و پاراالمپیک ۲۰۱۲ لندن یاد کردند.
بدین منظور تعداد محدودی از این مدل مجهز به برنامه پرداخت شرکت VISA موسوم به VISA PayWave برای ورزشکاران و دیگر معرفی‌کنندگان هر دو شرکت سامسونگ و VISA در دسترس قرار می‌گیرد.

به گزارش ایتنا نمایش اپلیکیشن PayWave بروی Galaxy SIII از طریق کیوسک‌های مختلف از دیگر برنامه‌های مشترک سامسونگ و VISA در جریان بازی‌های المپیک است.

تکنولوژی NFC بکار گرفته شده در Galaxy SIII امکان پرداخت از طریق ۱۴۰,۰۰۰ پایانه بدون نیاز به تماس مستقیم را در جریان بازی‌های المپیک در انگلستان فراهم می‌آورد.

Bill Gajda مسئول جهانی تولیدات پرتابل در مجموعه VISAاز Galaxy SIII با فناوری NFC به عنوان بخشی از یک تحول گسترده یاد نمود که شیوه خرید، پرداخت و فروش در سرتاسر دنیا را با تغییر روبرو خواهد کرد.

به گفته این مسئول در تابستان امسال، افق پرداخت‌های مالی از طریق گوشی‌های موبایل، تبلت‌ها و کامپیوترهای PC با مدیریت کامل کاربر بروی هزینه‌ها نمایان می‌شود و با نزدیک‌تر شدن هرچه بیشتر VISA به اهداف خود در این زمینه باهمکاری شرکت سامسونگ توجه جهانیان را بیش از پیش به این مقوله در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن جلب خواهد کرد.
گردآوری: گروه فناوری و اطلاعات گهر

بخوانید :   آموزش ترفند‌های مخفی گلکسی نوت 8

منبع: ایتنا

(کل ۲۳ , ۱ آمار امروز)
loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي