X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

۶ نرم افزار که به شماکمک می کندتا لاغر شوید+دانلود

تاريخ : ۲۲ مرداد
بازديد : 7382

پیشرفت‌های بشر در حوزه پزشکی از یک سو و سبک ناسالم زندگی امروزی از سویی دیگر سبب شده تا همه ما به تغذیه سالم و تناسب اندام توجه بیشتری کنیم. در این میان سازندگان برنامک‌های ویژه گوشی‌های هوشمند نیز از قافله عقب نمانده‌اند و طیف متنوع و گسترده‌ای از نرم‌افزارهای کاربردی مختلف در این باره را به کاربران عرضه کرده‌اند.

پژوهشی که چندی پیش درباره گرایش کاربران گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها به استفاده از این نرم‌افزارها به انجام رسید، نشان داد بسیاری از این افراد توجهی ویژه به این برنامک‌ها دارند. در این بررسی مشخص شد حدود ۱۰ درصد از این کاربران از برنامک‌های ویژه سلامت و تناسب اندام استفاده می‌کنند؛ اما بررسی ریزتر استفاده این کاربران جالب توجه است. ۶۴ درصد این افراد برای جستجو در ارزش غذایی مواد، ۶۱ درصد برای پایش میزان ارزش غذای مصرفی (نظیر میزان کالری مصرفی) و ۵۶ درصد برای پایش میزان ورزش و فعالیت بدنی از این برنامک‌ها استفاده می‌کنند.

 

همچنین ۱۶ درصد از این افراد برای مصرف غذایی سالم‌تر، ۱۲ درصد برای آشپزی سالم‌تر و ۸ درصد برای کاهش وزن از برنامک‌های ویژه تلفن همراه هوشمند یا تبلت خود بهره می‌گیرند.

 

برنامه هایی برای زندگی سالم‌تر

برنامک‌های ویژه سلامت و تناسب اندام تهیه شده برای تلفن هوشمند یا تبلت بسیار متنوع و گسترده است که در ادامه به بررسی چند نمونه از آنها می‌پردازیم:

بخوانید :   تلگرام نفس های آخر را می کشد

* اضافه وزن خود را محاسبه کنید

آیا می دانید که چند کیلو اضافه وزن دارید؟ توده بدنی شما چقدر است؟ نرم افزار BMI Calculator به شما می گوید که توده بدنی شما چیست و چقدر اضافه و یا کمبود وزن دارید. فقط کافی است که جنسیت، وزن، قد، دور کمر و دور گردن خود را وارد این نرم افزار کنید تا به طور دقیق میزان توده بدنی شما را نسبت به وضعیت ایده آل بسنجد.

1424513 919 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلود

1424542 475 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلودبرای دانلود نسخه اندروید اینجا را کلیک کنید.

1424542 475 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلودبرای دانلود نسخه آی او اس اینجا را کلیک کنید.

1424542 475 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلودبرای دانلود نسخه ویندوز فون اینجا را کلیک کنید.

 

* میزان کالری دریافتی را اندازه بگیرید

این برنامه شبیه دستگاه کالری متر عمل می کند و یک ابزار ساده است برای پیدا کردن اطلاعاتی درباره کالری و غذاهایی که می خورید.

1424199 199 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلود

1424198 984 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلود

1424542 475 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلودبرای دانلود نسخه اندروید اینجا را کلیک کنید.

نسخه اندروید : نسخه ۲٫۲ به بالا

1424542 475 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلودبرای دانلود نسخه آی او اس اینجا را کلیک کنید

 

* وزنت را کم کن

 

یکی از دغدغه‌های اصلی پیش رو برای کسانی که مایل به کاهش وزن هستند، تعیین یک برنامه غذایی دقیق و موثر برای لاغری است؛ اما این تنها دغدغه پیش‌رو نیست. از آنجا که فرآیند کاهش وزن ممکن است کاری سخت و طاقت‌فرسا باشد، بسیاری از افراد انگیزه خود را در میانه مسیر از دست می‌دهند و بی‌خیال لاغری می‌شوند.

برنامک ویژه‌ای با نام LoseIt می‌تواند برنامه‌ای ویژه برای هر فرد به منظور کاهش وزن طراحی کند. این برنامه که با توجه به ویژگی‌های بدنی هر فرد طراحی می‌شود به شکل روزانه و هفتگی بوده و میزان پیشرفت وی را نیز نشان می‌دهد. همین مشاهده پیشرفت می‌تواند عامل انگیزه بخشی برای ادامه مسیر سخت کاهش وزن باشد.

بخوانید :   آیا می دانید اینترنت برای فرزندانتان چه خطراتی به دنبال دارد؟

 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلود

 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلود

البته این انگیزه بخشی به همین جا ختم نمی‌شود. هر بار که فرد به اهداف کوتاه مدت موجود در فرآیند کاهش وزن دست یافت، این برنامک یک نشان ویژه جایزه به او می‌دهد. به این ترتیب فرد از نظر ذهنی آمادگی بیشتری برای تلاش بیشتر می‌یابد.


1424542 475 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلودبرای دانلود نسخه اندروید Lose It! اینجا را کلیک کنید.
1424542 475 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلودبرای اپل اینجا را کلیک کنید.

 

* چربی‌های اضافه‌ات را بسوزان

برنامکی با نام DailyBurn برای تناسب اندام تهیه شده که دارای پایگاه داده‌ای شامل ۳۵۰ هزار غذای مختلف است. کاربر می‌تواند با انتخاب غذای مورد نظر، به اطلاعات دقیقی درباره ارزش غذایی آن از جمله میزان کالری، چربی، کربوهیدرات و دیگر مواد مهم موجود دست یابد. این برنامک که برای آیفون طراحی شده رایگان است. همچنین نسخه ویژه این برنامک می‌تواند با استفاده از دوربین آیفون، بارکد موجود روی بسته‌بندی ماده غذایی را شناسایی و پس از اتصال به پایگاه آنلاین داده خود، اطلاعاتی دقیق درباره ارزش مواد غذایی موجود در آن بدهد.

1424542 475 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلودبرای دانلود نسخه اندروید اینجا را کلیک کنید.

 

* مراقب وزن خود باشید

 

برنامک دیگری با نام WeightWatcher که برای آیفون طراحی شده می‌تواند به شما در حفظ وزن ایده‌آل یا رسیدن به آن کمک کند. کاربر می‌تواند به جستجو در میان ۳۱ هزار غذای موجود در این نرم‌افزار پرداخته و ارزش غذایی آن را به دست آورد. همچنین میزان کالری مصرفی از سوی ورزش‌ و فعالیت‌های مختلف بدنی و نیز دستور تهیه برخی غذاهای سالم نیز در این نرم‌افزار موجود است.

بخوانید :   تلگرام رفع فیلتر شد

1424542 475 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلودبرای دانلود نسخه آی او اس اینجا را کلیک کنید.

* گام به گام تا رسیدن به هدف

Weight Challenge نرم افزاری ساده است که به شما کمک می کند که گام به گام به هدف خود که همان کم کردن وزن است نزدیکتر شوید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا میزان کالری دریافتی، برنامه غذایی، تمرینات ورزشی و نمودار کم کردن وزنتان را در گوشی همراه خود داشته باشید.

1424089 671 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلود1424088 980 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلود

1424542 475 6 نرم افزار كه به شماكمك مي كندتا لاغر شويد+دانلودبرای دانلود Weight Challenge اینجا را کلیک کنید.
قابل اجرا بر روی Windows Phone 8

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي