X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

گزارش حضور پرحاشیه بنیامین در شبکه سه ویژه شب یلدا

تاريخ : ۱ دی
بازديد : 841

بنیامین شب گذشته به مناسبت شب یلدا میهمان برنامه حرف تو برف بود که این برنامه با حضور این خواننده جوان با ممیزی های بسیاری مواجه شد!

benyamin tv3 گزارش حضور پرحاشیه بنیامین در شبکه سه ویژه شب یلدا

بنیامین بهادری که همزمان با شب یلدا؛ بامداد چهارشنبه یکم دی‌ماه؛ در برنامه “حرف تو برف” شبکه سوم سیما با اجرای فرزاد حسنی حضور پیدا کرده بود؛ خاطره جالبی را از عباس کیارستمی تعریف کرد.

بنیامین بهادری در هنگام باز کردن دیوان حافظ با اشاره به اینکه یکی از بهترین نسخه‌های حافظ، کتاب “حافظ به روایت عباس کیارستمی” است؛ گفت: سال ۱۳۹۰ در کیش کنسرتی برگزار کردیم و با واسطه یکی از دوستان از عباس کیارستمی دعوت کردیم تا در کنسرت حضور پیدا کند. عباس کیارستمی محبت کرد و به کنسرت ما آمد و عکس هم گرفتیم ولی هیچ وقت آن عکس را پخش نکردیم. بعد‌ها به یکی از دوستان ما گفته بود؛ من از این پسره “بنیامین” خوشم آمد به دلیل اینکه عکسی که از من گرفت را هرگز پخش نکرد. هر کس دیگری  بود آن عکس را فوری پخش می‌کرد.

بخوانید :   علت مهاجرت دختر بهاره رهنما به خارج چه بود ؟

بنیامین بهادری افزود: امروز جای عباس کیارستمی بسیار خالی‌ست هرچند دوست ندارم بگویم که او امروز حضور ندارد.

بنیامین بهادری؛ بازیگر فیلم سلام بمبئئ افزود: اولین فیلمی که بازی کردم هم‌اکنون درحال اکران است گرچه به من گفته‌اند که اسم فیلم را نیاورم. منهم اسم فیلم را در این برنامه نمی‌آورم ولی بسیار خوشحالم که مردم از فیلم استقبال کردند.

درحالیکه بسیاری از مخاطبان منتظر بودند تا بنیامین بهادری قطعاتی به صورت زنده در این برنامه اجرا کند؛ اما او هیچ قطعه‌ای اجرا نکرد. گفته می‌شود به دلیل مخالفت جدی مدیران صداوسیما و شبکه سوم سیما؛ این خواننده پاپ از اجرای قطعه‌ در برنامه خودداری کرده است.

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي