X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

گزارش حضور سام درخشانی در خندوانه

دسته بندي : عمومی
تاريخ : ۲۱ مرداد
بازديد : 660

سام درخشانی در خندوانه حضور یافته است که در ادامه گزارش حضور او را منتشر می کنیم.

samderakhshani 15 copy گزارش حضور سام درخشانی در خندوانه

شب گذشته سام درخشانی مهمان برنامه خندوانه بود.
درخشانی پس از حضور در استودیو و صحبت با حاضرین درباره زندگی سخت گذشته اش صحبت کرد.
سام درخشانی که سالهاست پدرش را از دست داده گفت: چندین سال تمام مخارج زندگی خانواده ام برعهده من بود و تلاش می کردم که زندگی خوبی برای خانواده ام فراهم کنم.
درسال های اول حضورم در کار هنر فقط بدنبال کسب درآمد بودم و توجهی به افزایش مهارت های بازیگری خودم نداشتم.

سام درخشانی اضافه کرد: رامبد جوان مطمئنا به یاد می آورد زمانی که قصد ثبت نام در کلاس های استاد سمندریان را داشتم, براحتی نتوانستم مبلغ ۱۲هزار تومان شهریه را جور کنم.
سام درخشانی گفت که این صحبت ها را برای این بیان می کنم که خیلی از جوانان فکر نکنند که من از ابتدا وضع مالی خوبی داشتم و یا بخاطر چهره ام بازیگر شده ام. من بخاطر عشق به بازیگر به این سمت آمدم.

در ادامه رامبد جوان از رفاقت سام درخشانی و پژمان بازغی و کامبیر دیرباز پرسید. درخشانی گفت: قبلا ارتباط مان خیلی بیشتر بود و روزی ۱۴ – ۱۵ بار تلفنی صحبت می کردیم اما این روزها بخاطر گرفتاری این ارتباط کمتر شده است.
درخشانی در  جواب به این سوال رامبد که کدام یکی از شما سه نفر بازیگر بهتری است گفت: به نظرم پژمان اندام و چهره خوبی دارد. اگر چندسال پیش این سوال را می پرسیدی میگفتم کامبیز دیرباز اما الان من هم بازیگر خوبی شدم.
این صحبت ها با تایید رامبد جوان نیز همراه شد.

بخوانید :   جریمه ورود به طرح ترافیک سال 97 چقدر است؟

سروش صحت و پژمان بازغی دو بازیگری بودند که در بخشی از برنامه به صحبت درباره سام درخشانی پرداختند و هردو گفتند که او انسان بسیار دست و دلبازی است و سفر با او خیلی خوش می گذرد.

در ادامه با حضور جناب خان فضای برنامه به کلی تغییر کرد و نوع تیپ و لباس جناب خان که تا حدی شبیه سام درخشانی بود باعث خنده وی شد.

در آخر برنامه نیز سام درخشانی اعلام کرد برای شادی مردم حاضر است هر تعداد از کودکان کار را به رستورانش دعوت کند تا یک وعده نهار یا شام را در کنار آنها باشد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي