X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

گرد و غبار بازهم به تهران باز میگردد

دسته بندي : اخبار,عمومی
تاريخ : ۲۰ تیر
بازديد : 264

گرد و غبار بازهم به تهران باز میگردد

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: طی سه روز آینده در استان های تهران، البرز و قزوین وزش باد، گرد و خاک و کاهش دید افقی دور از انتظار نیست. احد وظیفه با بیان این مطلب افزود: با توجه به نقشه های پیش‌یابی هواشناسی امشب و فردا در برخی مناطق شمال‌غرب سواحل دریای خزر به ویژه در شرق و مرکز سواحل و ارتفاعات البرز ابرناکی، رگبار و رعد و و برق پراکنده و وزش باد رخ خواهد داد.

204129 گرد و غبار بازهم به تهران باز میگردد

به گفته وی همچنین طی سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان برخی مناطق استان‌های کرمان، هرمزگان و شرق فارس در ساعات بعد از ظهر ابرناکی، رگبار، رعد و برق پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می شود. مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: طی این مدت خلیج فارس مواج خواهد بود. وظیفه تصریح کرد: در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی مناطق استان های تهران، البرز و قزوین، باد، گرد و خاک و کاهش دید افقی به طور موقتی دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد: فردا آسمان تهران کمی ابری، در بعد از ظهر همراه با افزایش ابر در پاره ای نقاط، باد، گرد و خاک و در ارتفاعات بارش پراکنده خواهد بود. بیشینه و کمینه دمای پایتخت با یک درجه افزایش نسبت به امروز به ترتیب برابر ۳۸ و ۲۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد بود.

منبع: mehrnews.com

(کل ۷ , ۱ آمار امروز)
بخوانید :   دلیل رد صلاحیت احمدی نژاد چه بود؟
loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي