X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

کیت وینسلت بازیگر تایتانیک مادر می شود! / عکس

تاريخ : ۲۴ مهر
بازديد : 1410

کیت وینسلت با بازی در فیلم مشهور هالیوودی ” تایتانیک” در نقش “رز” به یک ستاره جهانی تبدیل شد. او که با بازی در فیلم تایتانیکبه محبوبیت بسیاری دست یافت در ازدواج اولش چندان خوش شانس نبود برای سومین بار طعم مادر شدن را خواهد چشید.

axe taytatik کیت وینسلت بازیگر تایتانیک مادر می شود! / عکس

وی برای اجرای پیش نمایش فیلم جددیش در لندن حضور دارد و اعلام کرده است تا حدود ۳ هفته دیگر فرزند جدیدش به دنیا خواهد آمد.
کیت وینسلت ۳۷ ساله که بسیار بیشتر از سنش نشان میدهد اکنون ساکن آلمان است و به همراه شوهر جدید و دو فرزندش زندگی میکند. او اواخر سال گذشته میلادی با ” لاند راک ان رول” خواهر زاده ریچارد برسون ازدواج کرد اما ترجیح میدهد همچنان از نام خانوادگی خود استفاده کند.
وی چندی پیش در مصاحبه اش با یک روزنامه معتبر اعلام کرد بعد از ازدواج دوم و تجربه دوباره مادر شدن احساس میکنم این تجربه یک استقامت درونی به من هدیه کرده است. من نسبت به تربیت فرزندانم بسیار حساس هستم و تا کنون نیز در این امر موفق بوده ام چرا که هرکس فرزندان مرا می بیند میگوید آنها رفتار مودبانه ای دارند
وی اضافه میکند دوست دارد فرزندانش خصلتهای خوب و پسندیده انسانی را بیاموزند. او میگوید وظیفه پدر و مادر شدن اگرچه بسیار سخت است اما هرکس آن را تجربه کند خوشبخت خواهد بود.

بخوانید :   استایل جدید نیلوفر پارسا در اکران خصوصی فیلم شاخ کرگدن / 6 عکس

axe taytatik 2 کیت وینسلت بازیگر تایتانیک مادر می شود! / عکس axe taytatik 1 کیت وینسلت بازیگر تایتانیک مادر می شود! / عکس axe taytatik 3 کیت وینسلت بازیگر تایتانیک مادر می شود! / عکس

منبع: تاپناز
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي