X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

کریستوفر کرامر باریکن آلمان حافظه خود را از دست داد

دسته بندي : فوتبال اروپا,ورزش
تاريخ : ۱۰ شهریور
بازديد : 689

کریستوفر کرامر باریکن آلمان حافظه خود را از دست داد

منابع خبری در اروپا اعلام کرده‌اند که “کرامر” بازیکن تیم ملی فوتبال آلمان حافظه‌اش را از دست داده است.

منابع خبری گزارش داده‌اند که “کریستوفر کرامر” بازیکن تیم ملی فوتبال آلمان که در تیم بورسیا مونشن گلادباخ فعالیت می کند، در فینال رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بجای “خدیرا” که پیش از بازی مصدوم شده بود به میدان رفت ولی بعد از گذشت حدود نیم ساعت مجبور به ترک زمین مسابقه شد.

در حین جریان بازی ضربه سری به این بازیکن وارد آمد که این ضربه باعث شد تا وی زمین بازی را ترک کند.

در ابتدا رسانه‌های خبری اعلام کردند که کرامر خوش شانسی زیادی آورده است و مصدومیت او جدی نیست ولی ناگهان به یکبار و در عرض یک شبانه روز او تمام خاطرات خود را فراموش کرده و حافظه‌اش را بطور جدی از دست داده است.

209312 کریستوفر کرامر باریکن آلمان حافظه خود را از دست داد

پزشکان معالج این بازیکن با توجه به مطالعه پرونده پزشکی وی و مراحلی که برای درمان پشت سر گذاشته است تقریبا مطمئن هستند که خاطراتی که مربوط به فینال بازی آلمان و آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ است دوباره بازنگشته و او نخواهد توانست این خاطرات را دوباره به یاد آورد.

بخوانید :   بازیکن سابق استقلال تهران درگذشت

این بازیکن در مصاحبه با فوکوس گفت: پزشکان اعلام کرده‌اند که تمام خاطرات من که مربوط و یا به نوعی وابسته به زمانیکه این اتفاق برایم افتاده است هرگز به ذهنم بازنگشته و من توانایی یادآوری آنها را برای دومین بار در ذهنم نخواهم داشت.

من در حال حاضر می‌دانم که در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در کنار تیم ملی فوتبال آلمان موفق به کسب عنوان قهرمانی شده‌ام ولی هیچ چیز دیگری غیر از آنچه که گفتم به یاد نمی‌آورم!

گفتنی است، این بازیکن در سن ۲۳ سالگی بسر می‌برد و در فینال جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در تاریخ سیزدهم ژوئیه در بازی مقابل تیم ملی فوتبال آرژانتین با “ازگوئل گارای” بازیکن تیم ملی آرژانتین برخورد کرده و از ناحیه سر دچار مصدومیت شد و این مصدومیت که در ابتدا خیلی حاد و جدی به نظر نمی‌رسید باعث شد تا وی حافظه خود را از دست بدهد.منبع:sport.jamejamonline.ir

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي