X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

کار پسندیده بازیکنی که زندی را مصدوم کرد/ عکس

تاريخ : ۱۰ مهر
بازديد : 239

بازیکن مونته نگرویی تیم معیذر قطر از فریدون زندی عیادت کرد

جورجی بازیکن تیم معیذر که برخوردش با بازیکن ایرانی باشگاه الاهلی، باعث مصدومیت شدید زندی شده بود، به همراه رئیس باشگاه معیذر به عیادت زندی رفت.

جورجی به همراه مدیر باشگاه معیذر ضمن آرزوی بهبودی برای بازیکن سابق تیم ملی ایران، بابت برخوردش با زندی از او عذرخواهی کرد و گفت هیچ عمدی در کارش نبوده است و فقط برای توپ با فریدون درگیر شده است.

جورجی درباره صحنه ای که منجر به مصدومیت بازیکن ایرانی الاهلی شد، گفت: «من فقط حواسم به توپ بود  و خواستم تیمم را در موقعیت ضد حمله قرار دهم. برخورد ما جلوی چشمان داور رخ داد و او بازی را متوقف نکرد.»

جورجی ادامه داد: «تا زمانی که داور سوت نزده بود من از اتفاقی که افتاده بود، خبر نداشتم و نمی دانستم چه اتفاقی برای بازیکن الاهلی افتاده. وقتی متوجه موضوع شدم، حسابی متاسف شدم. باز هم باید به این نکته اشاره کنم که من فقط برای توپ با زندی درگیر شدم و نمی خواستم او را مصدوم کنم.»

جورجی درباره اینکه انتخاب او به عنوان بهترین بازیکن دیدار الاهلی – معیذر باعث ناراحتی مسئولان الاهلی شده، تصریح کرد: «من مسئول این انتخاب نبوده ام و کمیته فنی مسابقات، با بررسی عملکرد بازیکنان، بهترین بازیکن را انتخاب می کند. من وظیفه دارم به تیمم برای پیروزی کمک کنم.»

 204322 766 کار پسندیده بازیکنی که زندی را مصدوم کرد/ عکس

زندی که نهایتا ۴۸ ساعت دیگر از بیمارستان مرخصی می شود، به جورجی اطمینان داد که از دست او ناراحت نیست. فریدون به بازیکن معیذر گفت: «ما تنیس بازی می کنیم نه فوتبال.»

بخوانید :   عکسهای مارادونا و همسرش در مراسم بهترین بازیکن 2017

بازیکن ایرانی الاهلی امیدوار است حداکثر تا ۶ ماه آینده به میادین فوتبال برگردد.

 

منبع: تماشاگر دات نت

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي