X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت هما روستا

تاريخ : ۵ مهر
بازديد : 580

هما روستا از بازیگران خوب سینما و تلویزیون کشورمان بود که متاسفانه به دلیل بیماری جان خود را از دست داد. در این مطلب پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت هما روستا را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

در پی درگذشت هما روستا بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون سینماگران و اهالی تئاتر این اتفاق تلخ برای اهالی هنر را در صفحه شخصی خود تسلیت گفتند.

homa7 پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت هما روستا

هما جان…هماى نازنین . روحت قرین آرامش

homa6 پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت هما روستا

پرویز پرستویی:درگذشت بزرگ بانوی سینما تاتر وتلویزیون هما روستا همسر زنده یاد استاد سمندریان را به جامعه هنری وفرزند بزرگوارش تسلیت عرض میکنم .

homa5 پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت هما روستا

حبیب رضایی: آخ که آئینه گردان اسمان شدین خانم… چه چهرهای دل انگیزی همین دم بر این آئینه رخ می کشند…بهمن مظفری با آن نگاه زلال امده که لکه نمانده باشد بر چهره اش از دیروز که رسیده..پیشتر که بگردانید علی طباطبایی خواهد امد که با همدم حقگو کمک کنند تا سنگینی این همه چهره ناب در آن آئینه، دست خانم روستا را خسته نکند ،تازه کلی احرام پوش و لبیک گو نشسته و ایستاده و البته بی تشنگی و سیراب شده از اب زلال،در جای جای ان سرسرا به تماشا امده اند و ما این پایین چه بی تابیم با انکه می دانیم و می دیدیم دل دل کردنهای بانوهما را، برای دست گرفتن همدل سفر کرده…بله حتما در گوشه ای بر صندلی راحتی،استاد سمندریان با چشمهای لبالب از انتظار نشسته اند و حالا برمی خیزند و با این همه جوان برومند به استقبال می آیند…ای وای که در آسمان چه خبر است؟؟…ای وای که چه خاکی بر ما خاکیان می ریزد…دل کبود می شود ازاین ضربه های مدام …و مانده ایم حیران که چقدر رفتن ها،بی خداحافظی شده..قدر نفس عزیزانمان را در هر سن و سالی که هستند بدانیم که…ای وای اسمان چه خبر است؟….همین.

بخوانید :   عکس جدید پرستو صالحی با ژستی متفاوت

homa4 پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت هما روستا

باران کوثری: هنرمند ماند و هنرمندانه زندگی کرد

homa3 پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت هما روستا

بهناز جعفری: بانوى مهربان هنرمند…عزیزهمیشه نگران من…حالا وقت آرامش است وبس!

homa2 پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت هما روستا

پولاد کیمیایی: واقعا نمیدونم شایعه است یا نه ولی امیدوارم که باشه شنیده ام بانو هما روستا از بین ما رفت …خدا رحمت کنه …تسلیت به همه خانواده تئاتر و سینما

homa1 پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت هما روستا

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي