X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

پیام اصغر فرهادی برای مخاطبان هندی قبل از اکران فروشنده

تاريخ : ۷ فروردین
بازديد : 400

پیام اصغر فرهادی برای مخاطبان هندی قبل از اکران فروشنده را برای شما همراهان خوب گهر در این مطلب آماده کرده ایم.

اصغر فرهادی 2 پیام اصغر فرهادی برای مخاطبان هندی قبل از اکران فروشنده

اصغر فرهادی پیش از اکران عمومی فیلمش در هند نسبت به آینده سینمای این کشور ابراز امیدواری کرد.
به نقل از روزنامه «The Stattesman»، در پیش‌نمایش ویژه فیلم «فروشنده» قبل از آغاز اکران عمومی این فیلم در هند که توسط آکادمی تصاویر متحرک هند تدارک دیده شده بود، «اسمریتی کایران» رئیس جشنواره فیلم بمبئی پیام ویژه‌ای را از سوی اصغر فرهادی برای مخاطبان هندی خواهند.در این پیام آمده است: “تاکنون چندین بار به هند و جشنواره فیلم بمبئی آمده‌ام و انچه برایم بسیار قابل توجه بوده عشق و علاقه سینمادوستان جوان هندی است. انها سینما را به شکلی بسیار جدی دنبال می‌کنند و بسیار پرشور هستند. من نسبت به آینده سینمای هند بسیار خوشبین هستم. پیام‌ها، ایمیل‌ها و نامه‌های فراوانی از سینمادوستان هندی دریافت می‌کنم و این چیزی است که مایه آرامش است و من میبینم که نگرش و رابطه مخاطبان هندی با سینما بسیار مهم و شفاف است.

بخوانید :   جایزه یونیسف در دستان فیلم بیست و یک روز بعد

فیلم «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی برنده دو جایزه از جشنواره کن و همچنین اسکار بهترین فیلم خارجی زبان از تاریخ ۳۱ مارس (۱۱ فرودین) در سینماهای هند اکران عمومی می‌شود.

ساخته فرهادی تاکنون به فروشی بالغ بر ۲٫۲۴ میلیون دلار در سینماهای آمریکا دست یافته و در میان سایر کشورهای خارجی بهترین عملکرد را با بیش از ۱٫۸ میلیون دلار در سینماهای فرانسه به ثبت رسانده است. سینماهای ایتالیا و اسپانیا نیز به ترتیب با بیش از ۸۲۸ و ۴۲۶ هزار دلار و یونان و بریتانیا با ۲۲۰ و ۱۱۰ هزار دلار از دیگر بازارهای موفق خارجی فیلم «فروشنده» بوده‌اند.

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي