X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس

دسته بندي : اخبار,عمومی,گوناگون
تاريخ : ۸ مهر
بازديد : 973

کارخانه سوسیس و کالباس ها معمولا غیربهداشتی و مواد اولیه آنها از مانده های گوشتهای مرغ ، گاو ، گوسفند و البته دیگر حیوانات هستند!

رییس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران اعلام کرد: خط تولید یک شرکت تولید کننده سوسیس و کالباس در شهرستان دماوند با همکاری تعزیرات حکومتی این استان و اداره کل استاندارد پلمب شد.

به گزارش ایرنا، امید شهر آبادی، روز دوشنبه در جمع خبرنگاران و در محل این شرکت گفت: گشت مشترک تعزیرات حکومتی بر اساس ابلاغی که دارد به مراکز تولیدی سر می زند و طبق وظیفه قانونی خود به موارد رسیدگی می کند.

سهیل فلاح زاد، کارشناس استاندارد استان تهران نیز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این واحد از رنگ ها و فرآورده های گوشتی غیرمجاز استفاده می شد.

فلاح زاد اضافه کرد: در بازرسی از قبل انجام شده از محصولات این واحد تولید، تشخیص داده شد که در این کارخانه تولید سوسیس و کالباس از بافت های غیرمجاز و مرغ به جای بافت مجاز و گوشت قرمز استفاده می شد و از این رو این خط تولید این واحد پلمب می شود.

karkhane sosis kalbas 1 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 2 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 3 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 4 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 5 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 6 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 7 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 8 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 9 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 10 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس

 

 

بخوانید :   زمین لرزه بیش از 5 استان کرمانشاه ، لرستان ، اصفهان ، تهران و ... را لرزاند
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي