X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

واکنش بهنوش بختیاری به خواستگاری از او در اینستاگرام

تاريخ : ۱۸ تیر
بازديد : 861

یک خبر شگفت انگیز در مورد خواستگاری از بهنوش بختیاری این روزها فضای مجازی را پر کرده است. از این رو این مطلب از سایت گهر را اختصاص داده ایم به: واکنش بهنوش بختیاری به خواستگاری از او در اینستاگرام .از شما همراهان همیشگی گهر دعوت می کنیم همچنان گهر را همراهی کنید. پیشاپیش از همراهی شما عزیزان سپاسگزایم.

.

14 واکنش بهنوش بختیاری به خواستگاری از او در اینستاگرام

.

بهنوش بختیاری در آخرین پست اینستاگرام خود با منتشر کردن تصویری تعداد زیادی از مخاطبان و کاربران را حیرت زده کرد. یکی از کاربران در پستی عجیب خود را سیفعلی معرفی می کند و در کمال بی شرمی از این هنرمند کشورمان که خود نیز متاهل می باشد خواستگاری می کند. این عمل کاربر به حدی ناراحت کننده می باشد که این هنرمند مجبور به انتشار این این پست شده است و همچنین در پست خود نوشت:

کامنتایی که میخونم نشان کامل از این داره که در چه وانفسایی داریم زندگی میکنیم و اینهمه بی نزاکتی و بی فرهنگی و صد دستگی از کجا امده. به خاطر همین قضاوتای زود و کی چی گفت مام همونو بگیم. خوارج دوران ما اینان. مثل علی بلکه قوی تر از علی باید باشیم که نمیشه. محکوم به ساختنیم. یاعلی

بخوانید :   صحبت های حسن فتحی در مورد فیلم زیر سقف دودی

.

0141ir2ii6x5lmtfpqif واکنش بهنوش بختیاری به خواستگاری از او در اینستاگرام

.

لازم به ذکر است خانم بهنوش بختیاری از جمله کسانی است که روزی چند پست در صفحه شخصی اینستاگرام خود قرار می دهد. البته ناگفته نماند در بسیاری از این رفتارهای ناپسند و حملات کاربران بی اخلاق، خود هنرمندان نیز مقصر هستند. چون بعضی از این هنرمندان فضای مجازی را با زندگی حقیقی خیلی خیلی خصوصی اشتباه گرفته اند..

 

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي