X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

واژگونی مرگبار مینی‌بوس مسافربری در مشهد / عکس

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : ۲۴ مهر
بازديد : 838
مدیر حوزه دو سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از واژگونی مرگبار یک دستگاه مینی‌بوس مسافربری پس از برخورد با سواری زانتیا خبر داد.
مجید شادی ،‌ خبر واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس مسافربری بنز در ساعت ۲۳:۵۱ دوشنبه شب به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی مشهد اطلاع داده شد که به دنبال آن با توجه به شدت حادثه آتش‌نشانان ایستگاه‌های سه، هشت و ۳۸ از سوی ستاد فرماندهی به محل اعلام شده واقع در بزرگراه صدمتری حد فاصل میدان امام‌حسین (ع) و میدان سپاد اعزام شدند.
وی افزود: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که یک دستگاه مینی‌بوس مسافربری در حال حرکت در این مسیر بود که ناگهان با یک دستگاه سواری زانتیا برخورد کرده و پس از انحراف از مسیراولیه در سمت راست جاده واژگون شده است.
شادی با بیان اینکه به علت شدت حادثه یکی از سرنشینان این مینی‌بوس از پنجره به بیرون پرتاب شد و در زیر مینی‌بوس محبوس شد، اظهار کرد: آتش‌نشانان به سرعت اقدامات خود برای ایمن‌سازی محل و نجات جان افراد حادثه دیده را آغاز کردند.
مدیر حوزه دو سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با بیان اینکه آتش‌نشانان اقدام به قطع برق خودرو کرده‌اند افزود: پس از آن در عملیاتی همزمان سرنشینان مینی‌بوس را از داخل کابین خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.
شادی با بیان اینکه ۱۰ تن در جریان این حادثه مصدوم شدند  گفت: دو سرنشین دیگر این مینی‌بوس شامل یک زن و فردی که از پنجره به بیرون پرتاب شده بود، به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.
وی درباره علت این حادثه نیز اظهارکرد: عوامل پلیس راهور علت وقوع این حادثه را بررسی خواهند کرد.
به گفته وی عوامل آتش‌نشانی پس از ایمن‌سازی محل و بازگشایی معبر و بازگرداندن مینی‌بوس به حالت اولیه به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.
88357 345 واژگونی مرگبار مینی‌بوس مسافربری در مشهد / عکس
88358 718 واژگونی مرگبار مینی‌بوس مسافربری در مشهد / عکس
88359 962 واژگونی مرگبار مینی‌بوس مسافربری در مشهد / عکس
منبع: پارسینه

بخوانید :   تصادف عجیب و غیرممکن در ایران / عکس
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي