X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

نقش خودروسازان ایرانی در مقابل چینی ها

دسته بندي : اخبار,اقتصاد
تاريخ : ۷ آبان
بازديد : 233

چرا خودروهای چینی بی کیفیت مقابل خودروسازان ایرانی قد علم کرده اند؟!

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: تولید خودروهای قدیمی و بی‌کیفیت داخلی، پای خودروهای چینی را به صنعت و بازار خودروی ایران باز کرد.

امرالله امینی اظهار کرد: در سال‌های اخیر ادامه تولید خودروهای قدیمی و بی‌کیفیت باعث شد چینی‌ها از این ضعف صنعت خودروی ایران استفاده کرده و خودروهایی با ظاهر جدید را وارد بازار کشور کنند.

این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: درواقع خودروسازان بزرگ کشور با عملکرد ضعیف خود هم باعث متضرر شدن مشتریان‌شان شده و هم با ایجاد زمینه برای ورود خودروهای چینی، بخشی از بازار خود را از دست دادند.

وی افزود: این در حالی است که اگر خودروسازان داخلی در سال‌های گذشته خودروهای قدیمی را از رده خارج کرده و نسبت به تولید خودروهای جدید و با کیفیت اقدام می‌کردند، خودروهای بی‌کیفیت چینی به خاطر ظاهر جذاب‌شان امکان ورود به کشور را پیدا نمی‌کردند.

بخوانید :   جزییات اسیدپاشی به 16 نفر در تهران

امینی با بیان اینکه دو خودروساز بزرگ کشور باید به سرعت گذشته خود را جبران و رضایت مصرف‌کنندگان را جلب کنند، تصریح کرد: با لغو تحریم‌ها و علاقه وافر خودروسازان خارجی برای حضور در ایران، بهانه‌ای برای ادامه تولید خودروهای بی‌کیفیت فعلی باقی نمانده است.

(کل ۷ , ۱ آمار امروز)
loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي