X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

موبایل با دوربین ۸۰ گیگا پیکسل

تاريخ : ۸ اردیبهشت
بازديد : 693

موبایل با دوربین ۸۰ گیگا پیکسل

جدیدا خبرهای زیادی از تولید گوشی های هوشمند به گوش می رسد که برخی از آنها بسیار تعجب آور و باورنکردنی است. اما در بین همین طرح های باورنکردنی، بعضی مواقع با رونمایی این محصولات روبرو می شویم.

کمی پیش‌تر وقتی نام تلفنی با دوربین ۶۰مگاپیکسلی، اندروید ۱۰ و حافظه ۲۵۶گیگابایتی و پردازنده‌های Xهسته‌ای به میان می‌آمد، عجیب نبود اگر کسی باور نکند و این موضوع را مسخره کند! اما با این طرح مفهومی جدیدی که توسط یکی از کاربران وب‌سایت deviantART طراحی شده، بهتر است که همه چیز را فراموش کنید! یک طرح زیبا و ظریف قرمز رنگ که بسیار قدرتمند می باشد!

 

gooshi 80gig موبایل با دوربین 80 گیگا پیکسل
کاربر موردنظر این طرح را با استفاده از ابزار گوگل SketchUP بوجود آورده و آن را “تبلت-فون” می‌نامد. به صورتی که با یک گوشی فوق‌باریک فلزی روبرو هستیم که به طور عجیبی بسیار گردمانند است و در عین شگفتی در آن شاهد دوربینی ۸۰گیگاپیکسلی هستیم! چیزی که شاید در ماهواره‌های فضایی و تلسکوپ‌های مخصوص آن را ببینیم.

بخوانید :   بعد از نصب ویندوز 10 این کارها را انجام ندهید

به هر حال، علاوه بر این، طرح موردنظر شامل یک باتری عجیب‌غریب پلوتونیمی نیز می‌شود که معلوم نیست طراح می‌خواهد اسم آن را از این طریق عرضه کند یا با یک باتری رادیواکتیوی روبرو هستیم!

منبع : tehran98.com

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي