X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

موافقـت آمریکا با برگزاری بازی دوستانه بـا تیـم ملـی فوتبال ایـران

تاريخ : ۱۲ مهر
بازديد : 380

رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت: فدراسیون فوتبال آمریکا با برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی ایران موافقت کرده است و درصورت انجام هماهنگی ها این بازی تدارکاتی برگزار می شود.
toop1 موافقـت آمریکا با برگزاری بازی دوستانه بـا تیـم ملـی فوتبال ایـران
علی کفاشیان روز پنجشنبه در حاشیه مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان بوشهر درگفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: پیشتر درخواست هایی برای برگزاری بازی های رفت و برگشت داشته ایم و هم اکنون هم پیشنهادهایی شده که بازی های تدارکاتی چهارجانبه ای برگزار کنیم که یکی از طرف های این بازی ها کشور آمریکا است.

وی اضافه کرد: کشورهای آمریکای جنوبی و اروپایی هم در برنامه بازی های تدارکاتی ما قرارگرفته اند. کفاشیان با اشاره به برگزاری کنگره علم فوتبال در ایران گفت: کنگره ای در روزهای ۱۵ و ۱۶ آبان امسال برگزارخواهد شد که رییس فیفا، رییس و دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC)، رییس کمیته پزشکی فیفا و صاحبنظران کمیته های مختلف فیفا و AFC در ایران حضور خواهند یافت.

بخوانید :   درخواست سردار آزمون از مجری قرعه کشی جام جهانی

وی با ذکر اینکه در برنامه های این همایش علمی بازدید از پروژه های فوتبال گنجانده شده است اظهارکرد: همچنین دراین آیین برنامه های آتی این فدرسیون در خصوص حمایت فوتبال و میزبانی جام ملت های آسیا و سایر موارد ارایه می شود.

کفاشیان ابراز امیدواری کرئ که این همایش به سود فوتبال کشور تمام شود. وی بیان کرد: شرکت کنندگان در این کنگره هم از امکانات فوتبال بازدید می کنند و ملاقات هایی با وزیر ورزش و رییس جمهوری خواهند داشت.

رییس فدراسیون فوتبال ایران در مورد بازگشت کارلوس کی روش به ایران گفت: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان صبح امروز به ایران بازگشته و به زودی کار خود را آغاز می کند.

وی در مورد پرونده تبانی مطرح شده نیزگفت: پرونده تبانی دردست بررسی است ولی هنوز مدارک و مستندات کافی ارایه نشده است هردو طرف مدعی صحت ادعای خود هستند.

وی افزود: این طور صحیح نیست که اتهامی به شخصی زده شود و مدرکی ارایه نشود و اگر کسی مدرکی دارد باید ارایه کند.

بخوانید :   کری استقلالی ها برای پرسپولیس

کفاشیان افزود: فدراسیون باید این مدارک را دریافت، بررسی و نتیجه گیری کند همان طور که در موارد دیگر تصمیم گیری کرده است.

وی اضافه کرد: پرونده ها در دست بررسی است و کمیته انظباطی و اخلاقی هنوزبه تصمیم خاصی نرسیده است. کفاشیان اظهار کرد: اگر مواردی وجود دارد باید بدون جنجال به فدراسیون ارایه شود و فدراسیون آن را بررسی می کند ولی این موضوع علنی شده و امیدواریم هرچه زودتر به پایان برسد.

منبع:انتخاب

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي