X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

ممیزی فیلم سینمایی شاخ کرگدن

تاريخ : ۱۰ مرداد
بازديد : 280

ما در این مقاله از سایت گهر قصد داریم در مورد ممیزی فیلم سینمایی شاخ کرگدن صحبت کنیم. از شما عزیزان دعوت می کنیم تا پایان این مقاله گهر را همراهی کنید.

9605 04fa487 ممیزی فیلم سینمایی شاخ کرگدن

ممیزی فیلم سینمایی شاخ کرگدن

محسنی نسب از ممیزی که به فیلم «شاخ کرگدن» وارد شد سخن گفت. محسن محسنی نسب کارگردان سینما در خصوص اکران فیلم سینمایی «شاخ کرگدن» گفت:شورای صدور پروانه نمایش این فیلم را دیده و به آن ایرادی قابل تامل وارد کرده است، در سکانسی از فیلم روزنامه‌ای را نشان می‌دهیم که جمله دکتر ظریف«هرگز یک ایرانی را تهدید نکنید» در آن حک شده که این شورا می‌گوید این جمله باید حذف شود اتفاقی که واقعا حیرت‌انگیز است.

 

وی افزود: نمی‌دانم چطور وزارت ارشاد و این شورا با مسائل غیراخلاقی برخی فیلم‌ها مشکلی ندارند و مجوز نمایش می‌دهند اما با یک جمله  مشکل پیدا کرده‌اند؟!

 

محسنی نسب ادامه داد: من واقعا در این سکانس با شخصیت حقیقی و حقوقی دکتر ظریف کاری ندارم فقط این جمله سرشار از قدرت و صلابت را دوست دارم و خواستم در فیلم بگنجانم.

 

وی بیان کرد: «شاخ کرگدن» فیلمی ملی و نگاهی انسان دوستانه دارد و شخصیت منفی آن یک عرب سعودی است، چنین اتفاقاتی که از سوی شورای پروانه نمایش رقم خورده، ظلمی به سینما و مخاطبان ایرانی خواهد بود.

بخوانید :   عکسهای مه لقا باقری در اکران خصوصی فیلم رفتن

 

این کارگردان عنوان کرد: با ممیزی که به فیلم وارد شده قصد فیلمبرداری دوباره این سکانس را دارم که دشوار و غیرمنصفانه است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي