X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

ممنوع الکار شدن بازیگران زن ایرانی به خاطر بد حجابی؟!

تاريخ : ۲۴ شهریور
بازديد : 5170

به تازگی خبرهایی مبنی بر اینکه بعضی از بازیگران زن ایرانی به دلیل بد حجابی ممنوع الکار شده اند شنیده می شود، اما هنوز صحت این ماجرا تایید نشده است و شاید فقط در حد یک شایعه باشد.

یک رسانه محلی گمنام چند روز قبل خبری درباره ممنوع الفعالیت شدن ۹ بازیگر به خاطر بدحجابی را منتشر کرد و البته عکسی تزیینی را هم ضمیمه خبر خود کرد.

در این عکس تصاویری از بازیگران مختلف از الناز حبیبی، نرگس محمدی و بهاره افشاری تا حدیث میرامینی، لیندا کیانی، سحر قریشی و رابعه اسکویی به چشم می خورد و همین حاشیه های فراوانی را ایجاد نمود.

هیچ گونه مصوبه تازه ای صادر نشده است

داوود نعمتی انارکی مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما اما با رد این شایعه  می گوید: ماجرای صدور مصوبه مربوط به رعایت پوشش هنرمندان در فضای مجازی مربوط به دو ماه پیش است و در روزهای اخیر هیچ گونه جزییات یا نام افرادی در این خصوص اعلام نشده است.

انارکی البته توصیه های همیشگی خود را به هنرمندان داشته و بیان می دارد: هنرمندان برای جلوگیری از بروز هر گونه حاشیه و بازتاب منفی برای انتشار تصاویر خود در شبکه های احتماعی دقت لازم را به خرج دهند تا مصداقی برای بی حجابی تلقی نشود.

بخوانید :   عکس های جذاب کتایون ریاحی و نرگس محمدی در افتتاحیه یک سالن زیبایی

74 ممنوع الکار شدن بازیگران زن ایرانی به خاطر بد حجابی؟!  ممنوع الکار شدن بازیگران زن ایرانی به خاطر بد حجابی؟! 55 ممنوع الکار شدن بازیگران زن ایرانی به خاطر بد حجابی؟! 45 ممنوع الکار شدن بازیگران زن ایرانی به خاطر بد حجابی؟! 116 ممنوع الکار شدن بازیگران زن ایرانی به خاطر بد حجابی؟! 25 ممنوع الکار شدن بازیگران زن ایرانی به خاطر بد حجابی؟! 35 ممنوع الکار شدن بازیگران زن ایرانی به خاطر بد حجابی؟!

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي