X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

معمای حلق آویز شدن دانشجوی دختر در خوابگاه پزشکی

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : ۲۱ مهر
بازديد : 457

معمای حلق آویز شدن دانشجوی دختر در خوابگاه دانشکده علوم پزشکی همدان در حالی خبر ساز شد که هنوز ردپایی از عامل یا عاملان جنایت پیدا نشده است. این قتل که در سومین جمعه پاییز اتفاق افتاد در حالی به بحث اصلی محافل دانشجوهای این دانشگاه تبدیل شده که روز تعطیل بوده و عده زیادی از دانشجوها در خوابگاه حضور نداشتند. «سحر» که اهل مریوان است شب حادثه در اتاق خود تنها بوده و دوستانش صبح روز بعد در حالی جسد وی را دیده‌اند که از میله‌های تختش آویزان مانده بود.

dar معماي حلق آويز شدن دانشجوي دختر در خوابگاه پزشكي

مقتول قبل از حلق آویز شدن ضربه مغزی شده است
به گزارش خبرنگار «اعتماد» ساعت ۱۱ صبح سومین جمعه پاییز بود که دوستان سحر به اتاق وی رفتند و با صحنه‌یی دلخراش مواجه شدند. دوستان سحر که شب گذشته در اتاق‌های دیگر بودند وقتی دیدند سحر هنوز از اتاق خود بیرون نیامده به اتاق او رفتند و دیدند او در حالی که یک روسری به رنگ تیره دور گردنش پیچیده شده به میله‌های تختش آویزان مانده است. بلافاصله اکیپ حفظ صحنه جرم، بازپرس کشیک قتل، کارآگاهان پلیس و تیم پزشکی قانونی راهی محل قتل شده و شروع به تجسس کردند.

شنیده‌های خبرنگار «اعتماد» از دانشجویی که در محل حضور داشت حاکی از آن است که کارشناس پزشکی قانونی اعلام کرد قتل در ساعت پنج بامداد رخ داده است. پزشک پزشکی قانونی همچنین در محل گفته است: علت مرگ خفگی نیست و مقتول پیش از حلق‌آویز شدن به علت ضربه مغزی فوت شده است. وی همچنین اعلام کرده هنوز مشخص نیست ضربه مغزی به وسیله چه جسمی صورت گرفته اما آنچه مشخص است علت مرگ ضربه سخت به سر بوده است. بچه‌های هم‌خوابگاهی سحر همچنین به «اعتماد» گفتند: شب گذشته (پنجشنبه شب) تا ساعت ۱۲ شب «سحر» در اتاق ما بود و حالش نیز خوب بود. آنها همچنین گفتند: ساعت ۱۲ شب سحر در حالی به اتاق خود رفت که هیچ یک از هم‌اتاقی‌هایش در اتاق حضور نداشتند و برای تعطیلی آخر هفته به شهرهای خود رفته بودند.

بخوانید :   زمان قرعه کشی اول مارکت در سال 96

وضعیت خوابگاه دانشکده علوم پزشکی مساعد نیست
۱شنیده‌های «اعتماد» از وضعیت دانشکده علوم پزشکی دانشگاه همدان (که این قتل در آنجا اتفاق افتاده) همچنین حاکی از آن است که این دانشکده هنوز به طور کامل ساخته نشده است و کارگران ساختمانی در این ساختمان در حال کار و رفت و آمد هستند. این دانشگاه که گفته می‌شود تقریبا ۸۰ درصد آن ساخته شده است هنوز قفل و در و پیکر درست و حسابی و مشخصی ندارد و دانشجویان با ورود کارگران در بعضی ساعات شبانه‌روز با مشکل مواجه بودند.

راز این قتل در حالی سر به مهر دارد که خیلی از دوستان «سحر» (مقتول) معتقد هستند کارگران ساختمان که در آن محوطه مشغول به کار هستند این جنایت را رقم زده‌اند. این در حالی است که دوستان دیگر سحر به خبرنگار «اعتماد» گفتند سحر که ۱۹ سال داشت با هیچ کس ارتباط نداشت و ممکن نیست کسی به دلیل مسائل عشقی این قتل را انجام داده باشد. این در حالی است که در ابتدای خبرساز شدن این ماجرا خیلی‌ها می‌گفتند موضوع قتل نبوده و احتمال خودکشی نیز وجود دارد که این فرضیه با نظر کارشناس پزشکی قانونی مبنی بر ضربه مغزی پیش از حلق‌آویز شدن از بین رفته و دیگر احتمال چنین فرضیه‌یی وجود ندارد.

بخوانید :   بیوگرافی سارینا بابایی نخبه ملایری

دوستان سحر که همگی از خوش برخورد و بذله‌گو بودن مقتول سخن می‌گفتند، معتقد هستند سحر با کسی مشکل نداشته و حتما اشخاص غریبه و با آزار و اذیت وی را به قتل رسانده‌اند. در هر حال کارآگاهان اداره قتل پلیس آگاهی همدان در حالی پیگیری این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند که عامل یا عاملان جنایت با صحنه‌سازی پس از قتل، حرفه‌یی عمل کرده و سرنخی بر جای نگذاشته‌اند.

منبع:شهرخبر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي