X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

مزاحم تلفنی مشهور دستگیر شد

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : ۲۱ مهر
بازديد : 1091

تعداد این مزاحمت‌ها وقتی زیاد شد نصیرزاده که ساکن اهواز است به دادستانی این شهر رفت و از مزاحم ناشناس شکایت کرد. پیگیری سریع این پرونده و یافتن فوری مزاحم نه تنها تعجب هوشنگ نصیرزاده را برانگیخت بلکه تحسین وی را نیز در پی داشت.

mozahem tel مزاحم تلفنی مشهور دستگیر شد

ظاهراً سیم‌کارتی که آقای ناشناس به وسیله آن مزاحم آقای کارشناس می‌شد به نام خودش نبود و به نظر می‌رسید یافتن وی کار بسیار سختی باشد، غافل از این‌که پلیس فتا به سرعت فرد مزاحم را شناسایی و او را بازداشت خواهد کرد.

البته در جریان دادرسی پس از این‌که مزاحم که پسری جوان بود اعلام کرد از طرف شخص دیگری اجیر شده است و هوشنگ نصیرزاده رضایت خود را از این مزاحم اعلام کرد و وی آزاد شد.

به گزارش ایران،جالب این‌که جوان مزاحم به تحریک یک مربی این کار را انجام داد و این مربی در ابتدای فصل برای تیمی که هوشنگ نصیرزاده یکی از مسئولان آن است به عنوان کاندیدای مربیگری انتخاب شده و سرانجام نیز از در اختیار گرفتن این تیم بازمانده بود، به همین دلیل در چند وقت گذشته مزاحمت‌های متعددی را برای نصیرزاده ایجاد می‌کرد که این مزاحمت تلفنی آخرین نوع آن بود ولی این‌بار با پیگیری نصیرزاده حساب کار دست این مربی آمد و دست وی برای نیروهای انتظامی و اهالی فوتبال رو شد.

بخوانید :   جزئیاتی از قتل و مراسم تشییع وحید مرادی

منبع:قدس آنلاین

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي