X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

مرهمی که دردی دوا نمی کند!

تاريخ : ۱۹ مهر
بازديد : 522

در روزهایی که رشته های ورزشی دیگر با جدیت برنامه ریزی می کنند و خود را برای رقابت های پیش رو در سطح آسیایی و جهانی آماده می کنند فعالیت تمام تیم های بوکس کشورمان در رده های سنی مختلف به حالت نیمه تعطیل و یا حتی تعطیل درآمده است.

boks مرهمي که دردي دوا نمي کند!
هنوز اردوی تیم جوانان و نوجوانان هم شروع نشده است. ملی پوشان با این تعطیلی ها از شرایط نه چندان آماده خود هم دوره شده اند و این شرایط بوکس را در بحرانی خاموش فرو برده است.

قرار است از ۲۴ مهر مسابقات تورنمنت بین المللی بوکس به میزبانی استان آذربایجان غربی و در شهر میاندوآب برگزار شود. رقابتی که دو تیم ایرانی و تیم هایی از کشورهای آذربایجان، ترکیه و ارمنستان در آن حضور خواهند داشت.

یکی از ۲ تیم ایرانی متشکل از مهره های ملی پوش کشورمان است که البته بدون هیچ اردو و تمرینی به این رقابتها خواهند رفت.

این در حالی است که مسئولان فدراسیون معتقدند نفرات طراز اولی در این مسابقات حضور پیدا می کنند و این به نفع بوکسوران ماست.

شرکت نفرات قدرتمند در مسابقات که ما هیچ تدارکی برای آن ندیده ایم هیچ سودی برای ما نخواهد داشت اینکه بوکس در بی پولی دست و پا می زند بر هیچ کس پوشیده نیست اما به نظر نمی رسد برگزاری اردو و تمرین داخلی با حداقل امکانات کار چندان بزرگی باشد.

بخوانید :   زمان بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا

در واقع این کار از ابتدایی ترین وظایف مسئولان فدراسیون است ما مسابقات زیادی را از دست دادیم بزرگترین آن شاید همین رقابتهای جهانی بود. رقابت هایی که عدم شرکت در آن به طور قطع تبعات نامطلوبی برای ما خواهد داشت.

تامین بودجه اولیه در حال حاضر مهم ترین دغدغه بوکس ماست حیف است استعدادهای ما اینگونه رها شوند.

استعدادهایی که شاید نمونه بارز آن همین احسان روزبهانی باشد که درخشش در لیگ نیمه حرفه ای بوکس جهان وی را تا رتبه چهارم جهانی بالا آورده است.

ما هم چنان منتظریم تورنمنت های کوچک دردی از ما دوا کند.

بوکس ما لیگ می خواهد و شرکت در تورنمنت های مطرح جهانی و اردوهای مشترک با برترین های جهان…

این ها فقط آروز نیستند، هدف هایی هستند که انگار این روزها گمشان کرده ایم.

منبع:باشگاه خبرنگاران

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي