X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

مردی با عجیب‌ترین اعتیاد +عکس

دسته بندي : سرگرمی,عجایب
تاريخ : ۲۲ مرداد
بازديد : 643

خاطره نویسی یکی از سرگرمی های پسندیده است که مردم زیادی به آن علاقه داشته و می کوشند تا تمامی خاطرات زندگی خود را وارد دفترچه های مختلف کنند. این سرگرمی باعث می شود تا بسیاری از خاطرات را خیلی راحت به یاد آورید.

نوشتن خاطرات روزانه آن هم هنگام شب یکی از چالش هایی است که افراد مختلف با آن روبرو هستند زیرا کسی دوست ندارد دفترچه خاطراتش پیدا شده و خاطرات شخصی اش به دست دیگران بیافتد زیرا خیلی از اطلاعاتی که کسی از آن ها خبر ندارد وارد دفترچه های خاطرات می شود.

“جان گادس” یک بازنشسته کارخانه محصولات خوراکی است که نزدیک به ۶۶ سال از زندگی خود را وارد دفترچه خاطرات کرده است. این مرد با این همه سال تجربه در خاطره نویسی به عنوان یک معتاد به خاطره نویسی شناخته می شود.

1421978 500 مردی با عجیب‌ترین اعتیاد +عکس

“جان” در طول این سال ها توانسته است ۴ میلیون کلمه خاطره بنویسد که همه ان ها در ۱۵۱ دفترچه با ۲۱ هزار صفحه جمع آوری شده است. این همه خاطرات به عنوان یکی از رکوردهای دست نیافتنی در دنیا به شمار می آید.

این مرد ۸۳ ساله در این مدت توانسته ۳۳ هزار عکس یادگاری و تکه روزنامه مختلف نیز جمع کند که برخی از تکه روزنامه ها به عنوان اثار باستانی شناخته می شوند. نکته جالب این است که او از تمام این گنجینه با حساسیت خاصی مراقبت می کند.

بخوانید :   مغز زنان از مغز مردان فعال تر است

اقای “گادس” از سال ۱۹۴۷ خاطرات خود را آغاز کرده است و از آن روز تا به حال روزانه تنها ۲۰ دقیقه از زمان خود را به نوشتن خاطرات مختلف اختصاص داده است. او میگوید هر آنچه در اطراف من رخ دهد در دفترچه خودم می نویسم.

1421977 258 مردی با عجیب‌ترین اعتیاد +عکس
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي