X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان

تاريخ : ۲ اردیبهشت
بازديد : 670

مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان را برای شما همراهان خوب گهر در این مطلب آماده کرده ایم.

مدل های میز پذیرایی چند تکه و مدولار گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که می خواهد در اتاق نشیمن و پذیرای خود تحول و تنوع ایجاد کنند. زیرا با چنین مبلمانی می توانید هر از چند گاهی نوع چینش میز را تغییر بدهید تا با همین کار ساده، جلوه ای متفاوت در دکوراسیون اتاق بوجود آورده باشید. اگر با محدودیت فضا روبرو باشید می توانید آنها را به راحتی در گوشه ای قرار بدهید و در مواقع مورد نیاز با چیدن آنها کنار یکدیگر میزی کامل برای پذیرایی از مهمانانتان در اختیار داشته باشید.

البته در بازار مدل های مناسب میز جلو مبلی مدولار خیلی کم پیدا می شوند و به همین خاطر شاید نتوانید شبیه مدل های زیر را در بازار پیدا کنید. در حقیقت بیشتر مدل های زیر یا هر کدام به صورت جداگانه خریداری شده و کنار یکدیگر قرار گرفته اند یا کاملا سفارشی و دست ساز هستد.

برای مثال در شکل زیر مدلی را مشاهده می کنید که از طرحی کاملا مدرن برخوردار است و در ترکیب با مبلمان مدرن اتاق نشیمن یا پذیرایی بهترین جلوه را ایجاد می کند. این میز سه تکه ای است و در قسمت زیرین هر کدام از قطعات، قفسه هایی برای نگه داری مجلات، کتاب ها و ژورنال ها در نظر گرفته شده تا محیط نشیمن همیشه مرتب و تمیز بماند.

بخوانید :   اگر از زندگی رضایت ندارید بخوانید

مدل های میز پذیرایی 1 مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان

116073 Gahar ir مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان 748555 Gahar ir مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان 526087 Gahar ir مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان 199987 Gahar ir مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان 663091 Gahar ir مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان 967517 Gahar ir مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان 511463 Gahar ir مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان 704578 Gahar ir مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان 864849 Gahar ir مدل های میز پذیرایی برای راحتی میزبان

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي