X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری

تاريخ : ۳ اردیبهشت
بازديد : 982

مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری را در این بخش از سایت گهر برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

اگر یک طراح هستید و قصد اضافه کردن کمد لباس یا کلوزت به طرح اتاق خواب را دارید، این مطلب مخصوص شماست. چرا که در این بخش ۲۰ نمونه طراحی داخلی اتاق خواب مدرن را مورد بررسی قرار خواهیم داد که همگی در خود کلوزت یا کمد لباس دارند. با ما همراه باشید.

شاید اضافه کردن کلوزت یا کمد به طرح اتاق کار ساده ای نباشد. این که ندانید کجا آن را جای دهید تا از طرفی سادگی دسترسی رعایت شود و از طرف دیگر خیلی مزاحم بقیه قسمت های اتاق خواب نباشد. در واقع دو مسئله ی متناقض را همزمان در طراحی خود باید رعایت نمایید. بنابراین می توانید از ایده های ارائه شده در این بخش استفاده نمایید. هم طرح های کمد لباس را ببینید و هم جای آن را در اتاق خواب مورد بررسی قرار دهید.

بخوانید :   دستور تهیه قورمه سبزی گیلانی

دکوراسیون اتاق خواب 1 مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری

247062 Gahar ir مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری 955525 Gahar ir مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری 843952 Gahar ir مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری 044036 Gahar ir مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری 995606 Gahar ir مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری 998739 Gahar ir مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری 119159 Gahar ir مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری 163836 Gahar ir مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری 551649 Gahar ir مدل های دکوراسیون اتاق خواب در کنار کمد دیواری

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي