X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن

تاريخ : ۲۷ فروردین
بازديد : 692

مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن

مدل های شیک آباژور مدرن یکی از ابزارهای بسیار مفید برای تزیین محیط های کوچک و کمجاست. در حقیقت بعضی چیزهای ساده و کوچک مانند یک میز عسلی ساده، می توانند بقدری زیبا و شیک تزیین شوند که کل دکوراسیون اطراف خود را تحت تاثیر قرار بدهند. لامپ های رومیزی و آباژورهای مدرن ساده ترین راه را برای تزیین چنین فضاهایی پیش روی ما قرار می دهد.

طراحی یک آباژور مدرن باید جالب توجه، خلاقانه و در عین حال کاربردی باشد. مدل هایی که در ادامه آورده شده اند تمام این فاکتورها را در خود دارند بنابراین اگر بدنبال چنین وسیله ای هستید، خوب است مدلی را انتخاب کرده و با تصور کردن آن در دیزاین خانه یا اتاق خودتان به ارزیابی زیبایی آن در دکوراسیون بپردازید. بیشتر مواقع لامپ های رومیزی، بعنوان یک عنصر مکمل یا کامل کننده در دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرند، آباژور مدرن از آن جمله وسایلی است که وقتی در مکان مناسب خود قرار می گیرد، همه چیز به صورت خودکار و خود به خود، جور می شود.

آباژورهای شیک 1 مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن

655276 Gahar ir مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن 029266 Gahar ir مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن 023982 Gahar ir مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن 063559 Gahar ir مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن 520355 Gahar ir مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن 939009 Gahar ir مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن 869680 Gahar ir مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن 428350 Gahar ir مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن 906010 Gahar ir مدل های جدید آباژورهای شیک و مدرن

بخوانید :   آموزش تهیه ناگت مرغ با پنیر پیتزا
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي