X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

لیلا زارع : هیچ جایی بهتر از تلویزیون نیست

تاريخ : ۱۵ فروردین
بازديد : 282

لیلا زارع : هیچ جایی بهتر از تلویزیون نیست. جزئیات مصاحبه را می توانید در ادامه این مطلب گهر بخوانید

لیلا زارع لیلا زارع : هیچ جایی بهتر از تلویزیون نیست

لیلا زارع که در جشنواره فجر با فیلم «کمدی انسانی» حضور داشت درباره فعالیت این روزهایش  گفت:
در دو کار حضور داشتم که هر دو نقش اصلی بر عهده من بود، فیلم «توچال» به کارگردانی محمد آهنگرانی و فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» ساخته رحیم طوفان این دو فیلم هستند.
زارع که با نقش آفرینی در مجموعه تلویزیونی “ارمغان تاریکی” جایزه بهترین بازیگر زن نقش اول را در جشنواره جام‌جم از آن خود کرد درباره حضور در تلویزیون هم گفت: در سریال سرزمین کهن هم بازی کرده ام که هنوز پخش نشده است.

این بازیگر تاکید کرد:
قطعا من به عنوان یک بازیگر باید بگویم چه اتفاقی بهتر از این که در یک سریال و در تلویزیون بازی کنم! اما بنظرم در سال‌های اخیر قدری شرایط بازیگری در تلویزیون دشوار و غیرمنصفانه بوده است. می‌دانم که تلویزیون هم با مشکلات اقتصادی و بودجه‌ای دست به گریبان است اما بالاخره فشار این موضوع نباید روی بازیگر و تیم تولید باشد، مدیران رسانه ملی باید راهکاری برای این مساله بیاندیشند. به هر حال فراموش نکنیم که تلویزیون بخش مهمی از فرهنگسازی یک کشور را بر عهده دارد.

بخوانید :   بازیگران شاخ نبات مشخص شدند

این بازیگر درباره حضور در صحنه تئاتر هم گفت:
من معذوریتی برای حضور در تئاتر ندارم و در این حوزه هم کار کرده ام و چند نمایش تمرین رفتیم ولی اجرا نشد و … اگر فرصت کنم حتما تئاتر هم جزء گزینه‌های جدی من محسوب می‌شود.

(کل ۵۰۶ , ۱ آمار امروز)
loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي