X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

لوح تقدیر امر به معروف، برای “خاوری”+عکس

دسته بندي : سیاست
تاريخ : ۹ اردیبهشت
بازديد : 524

کافی است نگاهی کوتاه به دستاورد های بانک ملی بر روی سایت این بانک داشته باشید، آن وقت با تقدیرنامه ای روبه‌رو خواهید شد که بر اساس آن از خاوری مدیر عامل فراری و سابق این بانک برای امر به معروف و نهی از منکر تقدیر شده است.

نکته جالب هم سمت خاوری در شورای امر به معروف و همچنین کسی است که این تقدیر نامه را به وی داده است.

نکته جالب اینکه خاوری این تقدیر نامه را به‌خاطر تلاش برای ارتقای امر به معروف و نهی از منکر لسانی دریافت کرده است. البته خود وی همزمان ریاست هیات امر به معروف و نهی از منکر بانک ملی را بر عهده داشته است.

به گزارش تابناک  اکنون این گزارش در این باره قضاوت نخواهد کرد که مدیر عامل بانک ملی عامل به انجام فریضه‌های امر به معروف و نهی از منکر لسانی بوده است یا نه؛ چرا که از این موضوع اطلاعی ندارد. با این وجود آنچه عملا در در دوران ریاست وی در بانک ملی و در جریان اختلاس بزرگ اقتصادی رخ دهد، نشان می‌دهد که وی حداقل در مقام عمل اینگونه نبوده است.

152188 586  لوح تقدیر امر به معروف، برای خاوری+عکس

 

اما نکته مهم‌تر آن است که تقریبا مثل روال مرسوم در اغلب ادارات ایرانی نخستین لوح تقدیر هر عمل مطلوب و خواستنی به رئیس آن اداره می‌رسد. تقدیر نامه‌ای که نه با امضای مثلا رئیس شورای امر به معروف، بلکه به امضای یکی از معاون‌های خود آقای خاوری رسیده است. یعنی معاون آقای خاوری از رئیسش برای امر به معروف تقدیر کرده است و در سایت بانک ملی دستاورد هم محسوب شده است!

بخوانید :   واریز یک میلیارد توسط مردم به حساب زیباکلام برای زلزله زدگان!

 

 

گردآوری: گروه خبر گــهــر

منبع: تابناک

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي