X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

لغو کنسرت حمید عسگری توسط دلواپسان ناکام ماند

تاريخ : ۱۱ اردیبهشت
بازديد : 543

گروهی دلواپس در کرج که قبل از برگزاری کنسرت حمید عسگری در پشت درب سالن اجرا تجمع کردند ، ام با حضور مدیر کل ارشاد و رییس حراست ناکام ماندند!

concert hamid askari لغو کنسرت حمید عسگری توسط دلواپسان ناکام ماند

تلاش گروه فشار در کرج برای لغو یا اخلال در کنسرت حمید عسگری ناکام ماند و این برنامه هنری با نظم و امنیت و به طور کامل برگزار شد.

این گزارش حاکی است از دقایقی پیش ازشروع کنسرت  که در سالن سینما – تئاتر ارشاد در بوستان دکتر چمران کرج و با مجوز رسمی اداره کل ارشاد استان البرز برگزار می شد یک جمعیت ۵۰ نفری تجمع کرده و خواستار لغو کنسرت شدند.

مدیر کل ارشاد و رییس حراست اما بلافاصله در محل حاضر شدند و اعلام کردند مجوزهای قانونی صادر شده و ضوابط رعایت می شود و دولت و مردم نمی توانند خود را با سلیقه آنان هماهنگ کنند.

تجمع کنندگان ابتدا زیر بار نرفتند و گمان می کردند با فشار می توانند در برنامه اخلال ایجاد کنند اما در نهایت ناگزیر از ترک محل شدند هر چند تهدید کردند نوبت بعد به گونه ای دیگر برخورد خواهند کرد.

بخوانید :   برنامه نمایش فیلم لاتاری در سینماهای مردمی

سالن سینما تئاتر ارشاد در پارک شهید چمران کرج کمتر از ۵۰۰ نفر گنجایش دارد و برگزاری کنسرت های موسیقی یکی از تدابیری است که برای پاسخ به نیازهای فرهنگی و هنری مردم اندیشیده شده و از آنها استقبال می شود.

نکته جالب توجه این که حمید عسگری پیش از این در شهرهای مختلف برنامه اجرا کرده و با چنین پدیده ای مواجه نشده بود.

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي