X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

فوت دختربچه ای که در دیگ نذری افتاده بود / عکس

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : ۱۵ مهر
بازديد : 857

هفته پیش خبر افتادن یک دختربچه در دیگ نذری در ایام محرم در فضای مجازی منتشر شد و اما روز گذشته خبر رسید که متاسفانه دختربچه مظلوم بخاطر شدت سوختگی ( نزدیک به ۸۰ درصد) بدلیل ایست قلبی فوت کرده است.

728441 Gahar ir فوت دختربچه ای كه در ديگ نذری افتاده بود / عكس

دکتر زهرا بزرگ زاده چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این کودک از حدود یک هفته گذشته از مرکزآبادان به بیمارستان طالقانی اهواز ارجاع داده شد و دارای سوختگی درجه ۲ عمیق و درجه ۳ بود.
وی افزود: این کودک حادثه دیده در ابتدای ورود به بیمارستان توسط تیم پزشکان عمومی، جراح، بیهوشی و اطفال مورد ویزیت قرار گرفت و در بخش مراقبت های ویژه سوختگی (BICU) بستری شد و به طور روزانه پانسمان های کودک تعویض می شد و درمان های دارویی انجام می گرفت.
بزرگ زاده ادامه داد: کودک هوشیار بود و غذا می خورد و با چند نوبت پاک سازی زخم و با مناسب شدن حال عمومی، آماده انجام عمل های جراحی دیگر می شد.
رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی طالقانی اهواز گفت: اما کودک امروز دچار مشکلات نارسایی تنفسی شد و عملیات احیا در سه نوبت انجام گرفت که ۲ نوبت موفقیت آمیز بود اما بار سوم کودک دچار ایست کامل قلبی و تنفسی شد و با تمام تلاش ها موفقیت حاصل نشد و حدود ساعت ۱۸ بعد از ظهر فوت کرد.
کودک ۳ ساله اروند کناری پنجشنبه هفته گذشته در دیگ غذای نذری در شهر اروندکنار سقوط کرد که بلا فاصله به بیمارستان اروند کنار منتقل و برای ادامه درمان به بیمارستان اختصاصی سوختگی اهواز منتقل شد.
اروندکنار در ۴۵ کیلومتری آبادان قرار دارد.

بخوانید :   پاسخ امام جمعه ایلام به منتقدان زندگی اشرافی اش! / عکس
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي