X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

فال روز ۲۶ اردیبهشت ۹۵ را در گهر بخوانید

تاريخ : ۲۶ اردیبهشت
بازديد : 436

سایت گهر سعی می کند همیشه جدیدترین فال ها و طالع بینی ها را منتشر کند. در این مطلب هم فال روز ۲۶ اردیبهشت ۹۵ را برای شما تهیه کرده ایم.

fal rozane 359 فال روز 26 اردیبهشت 95 را در گهر بخوانید

فروردین:

امروز احساس می کنید انرژی زیادی دارید و پر از الهام شده اید. یک علاقه ی جدید رمانتیک یا یک کشش غیرمنتظره به کسی محتمل است. بچه ها یا خلاقیت های هنریتان می توانند تبدیل به یک منبع واقعی از شادی و خوشی برایتان شوند. بااین حال، حتی در زمان هایی مثل الان نیز خوشی هامی توانند با مشکلات همراه شوند.

اردیبهشت:

ممکن است با همسرتان کمی اختلاف پیش بیاید. این مشکلات ممکن است ریشه در بعضی مسایل خانوادگی یا تربیت فرزندان داشته باشد. در این دوره کمی با هم غریبه می شوید. خوشبختانه می توانید با غرق شدن در زندگی جالب خود از ناراحتی ها اجتناب کنید.

خرداد:

طالعتان وعده ی یک دوره ی مثبت در زندگی را به شما می دهند. شاید همین الان تغییرات مثبت را متوجه شده باشید یا احساس کرده باشید. همه چیز به خوبی در حال شکل گرفتن است. پیش بروید و هوش، استایل، زیبایی، جذابیت و یا استعدادهای مختلف خود را نشان دهید.

بخوانید :   تصاویر / عروس سریلانکایی با 250 ساقدوش برای حمل دنباله لباسش

تیر:

وقت انجام خریدهای مختلف است. البته مراقب باشید، خریدهایتان ممکن است ناامیدتان کنند. ممکن است در خطر از دست دادن پول باشید یا قربانی یک رقابت بازاریابی ناعادلانه شوید.

مرداد:

امروز باید محیط غیررسمی را انتخاب کنید تا بتوانید هویت تماشایی خود را نشان دهید. روزمره ی همیشگی می تواند شما را افسرده، بی روح و یا فردی با فکر بسته کنید. ارتباطات آرام، چه حضوری باشد و چه آنلاین، کمک می کند که تاثیر فراموش نشدنی روی دیگران بگذارید.

شهریور:

وقت آن رسیده که از وظایف حرفه ایتان لذت ببرید. تاثیری که این می تواند روی شغلتان داشته باشد به خودتان بستگی دارد. مقدار زیادی هیجان می تواند تاثیر آرام کننده ای روی شما داشته باشد. شاید مجبور شوید که از بی دقتی و پرحرفی در حین انجام کار دوری کنید.

مهر:

امروز شما طالع خوبی دارید. موقعیت های هیجان انگیزی به شما پیشنهاد شده و جذابیت شخصی شما درهای زیادی را به رویتان باز می کند. رخدادهای ناراحت کننده مثل ناامیدی یا نداشتن سرمایه نمی توانند شما را آزرده کنند. وقت خارق العاده ای برای تعهدات صلح آمیز است.

بخوانید :   راه حل معمای هرم جیزه

آبان:

نشان داده استعدادها، بدست آوردن محبوبیت و بردن یک عشق برای شما نسبت به دیگران سخت تر است. این احتمال وجود دارد که نزدیکانتان با شما توافق نداشته باشند. علی رغم تمام دردسرها و شکست ها، به بهترین نتیجه ی ممکن ایمان داشته باشید.

آذر:

می توانید با اطمینان خاطر درگیر بازاریابی، تدریس، سیاست، سرویس های مشاوره ای، خیریه یا غیره شوید. وقت خوبی برای زندگی اجماعی یا هرگونه اجرای عمومی است. ممکن است در زندگی شخصیتان یک موفقیت قابل توجه بدست آورید.

دی:

امروز باید ترجیحتان روی فعالیت های خلاقانه باشد، نه کارهای روزمره. بسته به کاری که برای زندگیتان می کنید، سعی کنید وارد دنیای بازاریابی، توزیع دعوتنامه، سازماندهی یک نمایشگاه، ارایه یا مهمانی شراکتی شوید.

بهمن:

وقت خارق العاده ای برای ملاقات با مردم جدید، مهمانی گرفتن یا قرار گذاشتن است. ممکن است هدیه یا تمجیدی دریافت کنید. حتی ممکن است کسی به عشقش به شما اعتراف کند. برای کسانی که دوستشان دارید سورپرایزهایی در نظر بگیرید. از گفتن احساساتتان به آنها نترسید.

بخوانید :   کاربردهای فویل که نمی دانید

اسفند:

امروز خلق و خویتان خوب است، ولی این خلق و خو می تواند با اجبارتان به سخت کارکردن، تحمل کردن یا رفع کردن مشکلات خراب شود. باید به یاد داشته باشید که انجام وظایف دلیل افسردگی نمی شود. کاری که می کنید را دوست داشته باشید تا دید مثبت شما به مردم اطرافتان نیز سرایت کند.

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي