X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

فال روز ۱۶ اردیبهشت ۹۵ را در گهر بخوانید

تاريخ : ۱۶ اردیبهشت
بازديد : 488

سایت گهر سعی می کند همیشه جدیدترین فال ها و طالع بینی ها را منتشر کند. در این مطلب هم فال روز ۱۶ اردیبهشت ۹۵ را برای شما تهیه کرده ایم.

fal rozane 359 فال روز 16 اردیبهشت 95 را در گهر بخوانید

فروردین:

امروز یکی از مهم ترین کارها برای شما کنترل خود است. اگر قادرید که خودتان را تحت کنترل داشته باشید، اهدافتان صرف اهداف یازنده می شود. اگر این طور نشد، هیچ کس جز خودتان را سرزنش نکنید. اگر روی استقلال کامل یا حق به جانب بودن کامل خود اصرار داشته باشید ممکن است در نهایت با مقاومت شدیدی مواجه شوید.

اردیبهشت:

ستارگان مطمئنتان می کنند که امروز حداقا یک بار سورپرایز می شوید. همچنین طالعتان مطمئنتان می کند که این سورپرایز نمیتواند به شما آسیبی برساند و فقط کمی قلقلکتان می دهد. البته اگر تاثیری پذیرفتید، سعی نکنید که خودتان تنهایی با آن کنار بیایید.

خرداد:

امروز ممکن است دوستی در مرکز توجهتان قرار گیرد. امروز احتمال وجود تغییر ناگهانی در برنامه ها که عاملش یک فشار احساسی غیرمنتظره است، چند خبر یا یک مشکل اجتماعی دیگر وجود دارد. مراقب باشید، تغییرات سریع ممکن است پر از عواقب حیاتی باشد.

تیر:

نباید به انتظار یک زندگی آرام باشید. امروز احتمال وجود یک تغییر ناگهانی در وضعیت یا موقعیت وجود دارد. برنامه هایتان برای آینده وهم چنین شغلتان، چشم اندازهای حرفه ای و روابط با مدیراتان ممکن است تحت تاثیر تغییرات شدید قرار گیرد.

بخوانید :   بیوگرافی استیون هاوکینگ ، زندگینامه استفان هاوكينگ

مرداد:

امروز هم یکی از همان روزهایی است که دوست دارید رهبر مذهبی یا یک کاشف باشید. زندگی ثابت باقی نمی ماند و شما هم ترجیح می دهید که در عمق آن باقی بمانید. عقایدتان یک بار دیگر تحت تاثیر شرایط ممکن است تغییر کند.

شهریور:

زندگی می تواند به راحتی یک بار دیگر شما را امتحان کند. اگر درستان را از اتفاقات اخیر یاد گرفته اید، می توانید به راحتی با نمره ی خوب قبول شوید. احتمال این وجود دارد که رووابط شخصیتان تحت تاثیر قرار گیرد (روابط با بچه ها بعنوان مثال).

مهر:

رفتارهای دیوانه کننده ی کسی ممکن است باعث شود کنترل خود را از دست دهید. شاید با ک جنجال مواجه شوید. امروز یک عنصر غیرمنتظره اهمیت پیدا می کند زیرا رخدادهای پیش بینی نشده هستند که تعادلتان را بر هم می زنند و این چیزی است که به شدت به آن نیاز دارید.

آبان:

امروز می توانید کارهای روزمره را تغییر دهید. بسیاری از شما مجبورید تا بطور اورژانسی با عجله یک سری مهارت جدید را یاد بگیرید و با سرعت تمام از موانع بپرید. از قبل برنامه ریزی نکنید و همه چیز را بدقت ارزیابی کنید. برای موفق شدن از هرچیزی که محدودتان می کند رها شوید.

بخوانید :   حقیقت عشق در یک نگاه چیست

آذر:

امروز انرژی بیشتری به شما داده می شود و جسارت و اعتقاد صادقانه ای به توانایی های خود پیدا می کنید. با داشتن این ویژگی ها مطمئنا می توانید با هرگونه مشکلی دست و پنجه نرم کنید. راز موفقیت شما ساده است. از زندگی بذت می برید و زندگی یک بازی هیجان انگیز برای شماست.

دی:

یک بار دیگر باید خیلی مراقب باشید. امروز یک اتفاق پیش بینی نشده می تواند هم شما را به تحرک وا دارد و هم باعث استرستان شود. در لحظه هیچ گونه تصمیم عجولانه ای نگیرید. در هرکاری که می کنید ملاحظات امنیتی فراموش نشود.

بهمن:

اگر به کار برگردید میزان انرژیتان مایه ی حسادت دیگران می شود. شما می توانید یک کار را قبول کنید و با سرعت باورنکردنی و حیرت انگیز آن را به انجام برسانید. بعلاوه دیدگاه غیرمعمولی و درک غریزیتان ازجدیدترین گرایشات مترقی امروز خیلی به کارتان می آید.

اسفند:

باید مراقب باشید که امروز هیچ گونه حرکت بی مهابایی نکنید مخصوصا در حیطه هایی مثل کار، امور مالی، دوستی و تعامل با دیگران. ممکن است همه چیزتان را بدون بدست آوردن هیچ چیز در ازای آن از دست دهید. این می تواند تاثیر بسیار منفی روی آینده تان بگذارد.

بخوانید :   راهنمای انتخاب برس مو مناسب برای انواع موها
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي