X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

تاريخ : ۱۷ تیر
بازديد : 2542

در انگلیس مراسم غسل نعمید پرنسس شارلوت برگزار شده است. از این رو این مطلب از سایت گهر را اختصاص داده ایم به: عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت .از شما همراهان همیشگی گهر دعوت می کنیم همچنان گهر را همراهی کنید. پیشاپیش از همراهی شما عزیزان سپاسگزایم.

شصت و دومین فرزند خانواده سلطنتی انگلیس از سال ۱۸۴۱ میلادی، دیروز مورد غسل تعمید قرار گرفت.

طبق اعلام قبلی کاخ باکینگهام، دیروز مراسم غسل تعمید (christening) شاهدخت شارلوت (Princess Charlotte)، کوچک‌ترین عضو خانواده سلطنتی بریتانیا برگزار شد. به همین مناسبت، شمار زیادی از طرفداران نظام سلطنتی بریتانیا، به نزدیکی محل کلیسای سنت ماری ماگدالن آمدند تا لحظه ورود و خروج این پرنسس کوچولو را نظاره گر باشند. طبق اعلام قبلی، این مراسم چند دقیقه ای به طور خصوصی برگزار شد و از رسانه‌ها برای حضور در داخل مراسم غسل تعمید، ممانعت شده است. این برای نخستین بار در ۹ هفته اخیر است که کیت میدلتون، همسر پرنس ویلیام به همراه دو فرزند کوچکشان، در انظار عمومی ظاهر می‌شوند.

.

579274 995 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

.
با وجود ممانعت از حضور رسانه‌ها در مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت، فلاش دوربین‌های حاضر در اطراف کلیسای سنت ماری، همچنان به سمت کیت میدلتون، عروس خوش تیپ و مشهور ملکه انگلیس دوخته شد تا آخرین استایل لباس و کلاه وی، هم چون روال سابق، به بوته بررسی و توجه میلیون‌ها طرفدار وی در سراسر جهان سپرده شود.

.

579275 382 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

.
کیت میدلتون که از وی، به عنوان ملکه مد جهان نام برده می‌شود، از زمان ازدواج با پرنس ویلیام، نوه ملکه انگلیس، به دلیل سادگی و شیک پوشی‌های متنوعش، و هم چنین طرح لباس عروس کاریزماتیکش، به سرعت تبدیل به چهره محبوب در صنعت مد جهان شد. هم اکنون، طرح‌های لباس‌هایی که کیت در مراسم مختلف بر تن می‌کند، در مزون‌ها و سایت‌های مشهور سفارش گیری اینترنتی، به صورت اختصاصی برای مخاطبان، طراحی و دوخته می‌شود.

بخوانید :   راهنمای ست کردن لباس و جواهرات

مراسم غسل تعمید، در حالی برگزار شد که شماری از هواداران نظام سلطنتی، درمقابل اقامتگاه تابستانی ملکه الیزابت، در ساندرینگهام، تجمع کردند تا شاهد تماشای کالسکه شارلوت کوچک، به سمت کلیسا باشند. پرنسس شارلوت، در دوم ماه می سال جاری میلادی در لندن به دنیا آمد و دومین فرزند کیت میدلتون می باشد.

کلیسای سنت ماری، همان کلیسایی بود که پرنسس دایانا فقید، دران غسل تعمید شد. کیت میدلتون از همان کالسکه ای برای حمل شارلوت کوچک استفاده کرد که ملکه الیزابت، برای حمل فرزندانش، Andrew و Edward به سمت کلیسای غسل تعمید، بهره جست.

کیت میدلتون، با کلاه و لباس سراسر سفید، در حالی که کالسکه مشهور خاندان سلطنتی را که حامل پرنس شارلوت بود حرکت می‌داد، در کنار فرزندش جورج و همسرش ویلیام، وارد محوطه کلیسا شدند. جورج، بار دیگر، همان لباس سفید طرح دار و با شلوار کوتاه قرمز رنگ را بر تن داشت.

.

579276 408 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

.

کت سفید رنگی که دیروز، کیت میدلتون در مراسم غسل تعمید فرزندش بر تن داشت، کار طراح مشهورش Alexander McQueen بود. طرح کلاهش نیز، کار برندی به نام Jane Taylor می باشد. لباس جورج نیز، از Rachel Riley سفارش داده شده بود. لباسی که جورج، در مراسم غسل تعمید خواهرش بر تن داشت، عین همان لباسی بود که پرنس ویلیام، وقتی ۲ ساله بود و برای دیدن برادرش هنری به بیمارستان رفته بود، بر تن داشت. این تصویر را، توییتر صفحه خاندان سلطنتی بریتانیا، منتشر کرد.

بخوانید :   راهنما و مدل های سایه چشم برای چشم آبی ها

.

579277 736 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

(سمت راست: پرنس ویلیام، پدر پرنس جورج (۱۹۷۵)- سمت چپ: پرنس جورج (۲۰۱۵))

 

579278 419 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

ردای کرم رنگی که به دور پرنس شارلوت پیچیده شده است، یک ردای به ارث رسیده از خانواده سلطنتی انگلیس می باشد که از سال ۱۸۴۱ تا کنون، از آن محافظت و در مراسم غسل تعمید کودکان خانواده پادشاهی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ردا، همان جامه ای‌ بود که پرنس دایانا نیز، برای فرزندش استفاده کرد.

.

579279 410 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

.

ردای ویکتوریایی اصل و لباس شب ساتن که از سال ۱۸۴۱ در مراسم غسل تعمید خانواده سلطنتی انگلیس مورداستفاده قرار می‌گیرد
.

579280 240 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

(تصویر از نزدیک – ردای ۱۷۴ ساله برای غسل تعمید فرزندان خانواده سلطنتی انگلیس)

579281 625 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

 

خاندان سلطنتی در مراسم دیروز، لباس‌های رنگارنگی بر تن داشتند. الیزابت دوم، ملکه انگلیس، لباس صورتی بر تن داشت، در حالی که کامیلا Duchess of Cornwall، دومین همسر پرنس چارلز Prince of Wales، لباس آبی سلطنتی را مجدداً با کلاه معروفش ست کرده بود. هری، عموی پرنس شارلوت، به دلیل سفر سه ماهه به آفریقا نتوانست خانواده سلطنتی را در این مراسم غسل تعمید، همراهی کند.

مراسم دیروز، ۳۰ دقیقه به طول انجامید و سپس، حضار برای صرف کیک و چای، به Norfolk، اقامتگاه تابستانی ملکه انگلیس رفتند. در اکتبر ۲۰۱۳ نیز، مراسم غسل تعمید پرنس جورج در کاخ سنت جیمز انگلیس برگزار شد.
.

بخوانید :   مدل مانتو جدید بهار 97

579282 320 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

579283 675 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

.
سایت متعلق به خاندان سلطنتی بریتانیا princeofwales.gov.uk، در اطلاعیه ای که بر روی پرتال خود منتشر کرد، از شرکت کنندگان در مراسم قدردانی کرد. پیش تر، این پرتال، اسامی دعوت شدگان رسمی این مراسم و همراهانان را، در اختیار رسانه‌ها قرار داد که جالب توجه است.

.

579284 307 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

(اطلاعیه سایت خانواده سلطنتی بریتانیا درباره اسامی مهمانان و دعوت شدگان مراسم غسل تعمید)

دعوت از مهمانان خاص برای حضور در مراسم، قبلاً نیز در مراسم غسل تعمید پرنس جورج، جنجال‌هایی را بر پا کرده بود. آن زمان، بنا به درخواست این زوج جوان تنها اقوام بسیار نزدیک به این مراسم دعوت شده‌اند. افرادی چون عمه پرنس ویلیام (تنها دختر ملکه الیزابت) و همسر کوچک‌ترین پسر ملکه در این مراسم حضور پیدا نکردند. موضوعی که، این بار نیز بر اساس اطلاعیه صادر شده توسط سایت خانواده سلطنتی، برخی از افراد شاخص حضور ندارند، اما از پدر و مادر کیت میدلتون برای حضور در مراسم دعوت شده است.

گفتنی است، یک هفته پس از تولد شاهزاده شارلوت در خانواده سلطنتی بریتانیا و در صدر اخبار اروپا قرار گرفتن آن، باری دیگر موضوع نوزادان خانواده سلطنتی مورد توجه قرار گرفته است. در موناکو، شاهزاده آلبرت دوم و همسرش دوقلوهای خود را در کلیسای جامع غسل تعمید دادند. ژاک و گابریلا روز دهم دسامبر سال گذشته میلادی در بیمارستان شاهزاده گریس به دنیا آمدند. مراسم غسل تعمید دوقلوهای خانواده سلطنتی موناکو نیز، با استقبال رسانه‌های مواجه شد که تصاویری از آن در ادامه ارائه شده است.

.

579285 264 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

579286 478 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

579287 710 عکس های مراسم غسل تعمید پرنسس شارلوت

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي