X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

عکس های مجید یاسر و همسرش + بیوگرافی مجید یاسر

تاريخ : ۷ خرداد
بازديد : 1524

مجید یاسر بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر در ژانر طنز فعالیتهایی داشته است.مجید یاسر در پشت صحنه سه و نیم با همسرش مهشید حبیبی آشنا شد و با وی  ازدواج کرد که حاصل آن یک فرزند پسر می باشد.

majid yaser عکس های مجید یاسر و همسرش + بیوگرافی مجید یاسر

مجید یاسر متولد ۲۲ تیر ۱۳۵۵بازیگر سینما و تلویزیون است.

مجید یاسر در سریال های پادری ، صاحبدلان ، سه در چهار و تهران پلاک یک به ایفای نقش پرداخته است .

اشنایی مجید یاسر و مهشید حبیبی

آقا مجید می گوید: «من و همسرم مهشید حبیبی در پشت صحنه برنامه شبکه سه و نیم آشنا شدیم در آن مقطع ایشان به عنوان یکی از عوامل پشت صحنه فعالیت می کردند وقتی ایشان را دیدم حس کردم به لحاظ رفتاری به آنچه که در ذهن دارم بسیار نزدیک هستند و همان فردی هستند که همواره برای زندگی مشترک به دنبالش بودم.» یاسر می گوید: «من و همسرم با وجود اینکه سال ها از ازدواج مان می گذرد، اما نه تنها در طول این سال ها، از عشق و علاقه ما کم نشده، بلکه هر روز هم که می گذرد به نوعی به آن اضافه هم می شود، بخش زیادی از این موضوع را به درک متقابلی که بین ما وجود دارد ربط می دهم.»

بخوانید :   عکسهای الیزابت اولسن + بیوگرافی

مریم امیرجلالی مادر زن مجید یاسر !

ماجرایی که خانم مریم امیرجلالی مادرزن من هستند یک شایعه است. حتی ایشان یک مطلب تندی در اینستاگرام خود نوشته بودند و نمی‌دانم چرا از من دلخور بودند. نوشته بودند مجید یاسر هیچ نسبتی با من ندارد و… من هم چیزی نگفتم. راستش در یک مراسم تولد در یک رستوران بودم که خانم امیرجلالی و دخترشان هم حضور داشتند. خانم من هم حضور داشتند. چند تا عکس گرفتیم و خودشان هنگام گذاشتن یکی از عکس‌ها در شبکه اجتماعی به اشتباه عکسی که من و دخترشان با هم در عکس بودیم با هم دانلود می‌شود و از آنجا که آن دوران چند کار مشترک با خانم امیرجلالی داشتم همین عکس سوژه شد و به سرعت در سایت‌ها پیچید. از آن موقع هر چقدر هم تکذیب می‌کنم کسی باور نمی‌کند و همه از من درباره خانم امیرجلالی و رابطه من و مادرزنم می‌پرسند.

758247 Gahar ir عکس های مجید یاسر و همسرش + بیوگرافی مجید یاسر

510947 Gahar ir عکس های مجید یاسر و همسرش + بیوگرافی مجید یاسر

943194 Gahar ir عکس های مجید یاسر و همسرش + بیوگرافی مجید یاسر

156581 Gahar ir عکس های مجید یاسر و همسرش + بیوگرافی مجید یاسر

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي