X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

عکس های دیده نشده از فیلم محمد رسول الله

تاريخ : ۲۵ شهریور
بازديد : 832

با توجه به استقبال بی نظیر از فیلم محمد رسول الله، در این مطلب قصد داریم عکس های دیده نشده ای از پشت صحنه فیلم محمد رسول الله را برای برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم.

استقبال مخاطبین از فیلم سینمایی “محمد رسول الله(ص)” تازه ترین اثر مجیدی مجیدی همچنان ادامه دارد. این فیلم رکورد استقبال مخاطب را در دهه های اخیر سینمای ایران به نام خود ثبت کرد و یک بار دیگر ثابت کرد اگر فیلمی آنگونه که شایسته است به شعور مخاطب احترام بگذارد و از سوژه انسانی و ارزشمند برخوردار باشد مخاطب آن را در سالن های سینما دنبال خواهد کرد و هیچ گاه منتظر ارایه فیلم در شبکه نمایش خانگی نخواهد ماند.

حالا که فیلم «محمد رسول الله (ص)» بر پرده سینماهای کشور نشسته است، عکس های کمتر دیده شده از پشت صحنه فیلم «محمد رسول الله (ص)» جذابیت خاص خودش را دارد.

mohammad1 عکس های دیده نشده از فیلم محمد رسول الله mohammad2 عکس های دیده نشده از فیلم محمد رسول الله mohammad3 عکس های دیده نشده از فیلم محمد رسول الله mohammad4 عکس های دیده نشده از فیلم محمد رسول الله mohammad5 عکس های دیده نشده از فیلم محمد رسول الله mohammad6 عکس های دیده نشده از فیلم محمد رسول الله mohammad7 عکس های دیده نشده از فیلم محمد رسول الله mohammad8 عکس های دیده نشده از فیلم محمد رسول الله mohammad9 عکس های دیده نشده از فیلم محمد رسول الله

بخوانید :   دعوای پرستو صالحی و آزاده نامداری در اینستاگرام بخاطر رئیس جمهور
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي