X بستن تبليغات
مطالب پيشنهادي
loading...

عکس های جدید شکیرا و پیکه و فرزندانشان

تاريخ : ۲۴ تیر
بازديد : 5520

شکیرا و پیکه که به تازگی صاحب فرزند دیگری شده اند به همراه فرزندانشان به تعظیلات تابستانی می روند. از این رو این مطلب از سایت گهر را اختصاص داده ایم به: عکس های جدید شکیرا و پیکه و فرزندانشان .از شما همراهان همیشگی گهر دعوت می کنیم همچنان گهر را همراهی کنید. پیشاپیش از همراهی شما عزیزان سپاسگزایم.

شکیرا و جرارد پیکه به همراه دو کودک خردسال خود میلان و ساشا این هفته راهی تعطیلات تابستانی شدند. این ستاره کلمبیایی ۳۸ ساله در حالی که از اکسسوری های صورتی رنگ استفاده کرده بود در پشت جرارد که پسرشان میلان را در آغوش داشت وارد فرودگاه بارسلونا شد. برطبق گزارش ها این زوج سوپراستار، با جت اختصاصی خود که دو پرستار کودک و دو دستیار مرد نیز آنها را همراهی می کنند، به تعطیلات رفتند تا همه چیز به خوبی و با آرامش سپری شود.

.

beda4a277c عکس های جدید شکیرا و پیکه و فرزندانشان

.

در حالی که ساشا در این عکس ها نیست ، میلان لباسی هماهنگ با تیپ پدرش به تن داشت و تعجبی نداشت که شکیرا در تمام مدت لبخند از لبانش محو نمی شد ، زیرا همسرش در تمام مدت مانند یک جنتلمن واقعی رفتار کرده و به خوبی خانواده را در فرودگاه هدایت می کرد و در این حین نیز فراموش نمی کرد برگشته و دست همسرش را بگیرد.

بخوانید :   عکس محسن فروزان و همسر مدلش در آغوش هم

.

7a30f50a7c عکس های جدید شکیرا و پیکه و فرزندانشان

8be3ea5696 عکس های جدید شکیرا و پیکه و فرزندانشان

83a8af37eb عکس های جدید شکیرا و پیکه و فرزندانشان

62424fa1cd عکس های جدید شکیرا و پیکه و فرزندانشان

 

این زوج که اخیرا خانواده شان بزرگتر شده است، به تازگی تولد پنج ماهگی ساشا را جشن گرفته اند و شکیرا به همین مناسبت عکس هایی از حالت های مختلف نوزادش را در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

.

cae77ea5d3 عکس های جدید شکیرا و پیکه و فرزندانشان

.

تصاویری از ساشا، پسر پنج ماهه شکیرا و جرارد پیکه

loading…


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي