X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

عکس های جدید ادل لوری با چهره بدون آرایش

تاريخ : ۲۰ شهریور
بازديد : 2380

ادل لوری یکی از خواننده های پرطرفدار آمریکایی است که به تازگی عکس هایی از چهره بدون آرایش خود منتشر کرده است. در این مطلب عکس های جدید ادل لوری را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

adele عکس های جدید ادل لوری با چهره بدون آرایش

ادل لوری بلو ادکینز، خواننده مشهور و خوش صدای جهان که با نام ادل شهرت دارد، معمولا با چهره ای آرایش کرده در اماکن عمومی ظاهر می شود اما ما با تلاش بسیار بالاخره توانستیم از چهره بدون آرایش و متفاوت او نیز عکس بگیریم. به نظر ما او حتی بدون آرایش هم زیبا و جذاب به نظر می رسد. نظر شما چیست؟

۱٫ این یکی از عکس های کلاسیک ادل است که به نظر ما تازه از خواب بیدار شده و از تختخواب اش بیرون آمده است. او حتی وقت نکرده موهایش را مرتب کند. ظاهر ادل لوری در این تصویر بسیار متفاوت از عکس هایی است که تا به حال از او دیده ایم اما او حتی بدون آرایش هم جذاب است، این طور نیست؟ صافی و درخشندگی پوست او در کنار لب های صورتی رنگ اش بیشتر می درخشد.

gsrfap9r7d7a2563gwqt عکس های جدید ادل لوری با چهره بدون آرایش

۲٫ این عکس در کافه ای نزدیک خانه ادل لوری و در یک روز زمستانی گرفته شده است. او ژاکتی کاموایی با یقه ای اسکی به تن کرده و از شدت سرما خودش را در آن پیچیده است. او حتی با چهره بدون آرایش در حالی که آستین هایش را پایین آورده و یقه خود را به سمت بالا می کشد و برای دوربین دست تکان می دهد، جذاب است.

بخوانید :   اَمَل حجازی خواننده معروف و محبوب لبنانی محجبه شد / عکس

dvhrxmyi1fcf0grl6twf عکس های جدید ادل لوری با چهره بدون آرایش

۳٫ یکی دیگر از عکس ها ادل لوری را در حالی که پلاکاردی به دست گرفته و از مردم عذر خواهی می کند، نشان می دهد. در این عکس سیاهی زیر چشم اش خستگی چهره او را دو برابر کرده اما با این حال پوستی صاف، موهای بلوند و ابروهای کشیده و زیبایش او را همچنان جذاب نشان می دهد.

rwds308guu567geo0r0 عکس های جدید ادل لوری با چهره بدون آرایش

۴٫ او که سرش با آلبوم جدیدش گرم است طوری که حتی وقت آرایش کردن هم ندارد، در یک روز سرد زمستانی با کیفی در دست و شالی به دور گردنش و مثل همیشه لبخندی بر لب در اماکن عمومی حاضر شده است. سرخی گونه هایش، سفیدی پوست و البته زیبایی او را تشدید می کند.

wm2ajcj1k83hyao2py8c عکس های جدید ادل لوری با چهره بدون آرایش

۵٫ این عکس در روز تولد ۲۶ سالگی ادل، هنگامی که او هیچ آرایشی بر چهره نداشت، گرفته شد. او موهایش را مدل دم اسبی بسته  و از گودی زیر چشم هایش مشخص است که برای انتشار آلبوم خود سخت تلاش می کند. این تصویر زیبایی طبیعی ادل را در کنار آن لبخند همیشگی به تصویر می کشد.

oddnatuptekigeyggazb عکس های جدید ادل لوری با چهره بدون آرایش

۶٫ این عکس توسط یکی از دوستان ادل هنگامی که برای برای شام دور میز نشسته بودند، گرفته شد. او موهای خود را به پشت سر جمع کرده و با چهره ای بدون آرایش به لنز دوربین خیره شده است.

بخوانید :   مدل لباس های شهرزاد در سریال شهرزاد

edohfngmpy9nobw8gjr عکس های جدید ادل لوری با چهره بدون آرایش

۷٫ ادل با چهره بدون آرایش، در این لباس سورمه ای رنگ آستین بلند و موهای دم اسبی واقعا ساده و جذاب به نظر می رسد.

cpxqddaw90fex10a0sva عکس های جدید ادل لوری با چهره بدون آرایش

۸٫ این هم یکی دیگر از عکس های ادل است، در حالی که با عشق اش به پیاده روی می رود. او با آن پیراهن طرح دار و چهره بدون آرایش اش همچنان جوان و جذاب است.

9h1j8dxqu5c53bb26b عکس های جدید ادل لوری با چهره بدون آرایش

 

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي