X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

عکس/ نوشیدنی آزاده نامداری در سوئیس چه بود؟

تاريخ : ۱۰ مرداد
بازديد : 4388

پس از انتشار عکس هاب بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس و نوشیدنی وی در این عکس ها شبهه های بسیاری بین افراد بوجود آورد که در ادامه پاسخ این شبه ها را برای شما منتشر کرده ایم.

20347520 154520181776272 214535098198917120 n 1 عکس/ نوشیدنی آزاده نامداری در سوئیس چه بود؟

آیا نوشیدنی آزاده نامداری در سوئیس الکلی بود

چند روز پیش انتشار عکس هایی از بانوی نامدار تلویزیون آزاده نامداری در حالی که همراه همسر و فرزندش در سوئیس به سر میبرد منتشر شد و نداشتن حجاب در این عکسها بهانه ای برای دست به دست چرخیدن آنها در فضای مجازی شد و جنجال های زیادی با انتشار این عکسها به پا شد و عده ای قضاوت های عجولانه ای در این خصوص کردند و عده ای به دفاع از آزاده نامداری به پا خواستند . علاوه بر مساله حجاب این خانم مجری نوشیدنی که در دست او بود مورد سوال عده زیادی از مردم واقع شد.source عکس/ نوشیدنی آزاده نامداری در سوئیس چه بود؟

آزاده نامداری

نوشیدنی آزاده نامداری الکلی نبود

در تصاویری که از آزاده نامداری در فضای مجازی منتشر گردید وی را بدون حجاب و در حال صرف نوشیدنی نشان می داد. صرف نظر از بحث در مورد دلیل پوشش متفاوت وی در این عکس ها، در فضای مجازی عده ای بدون تحقیق اتهام نوشیدن مسکرات را به وی نسبت دادند. در حالی که نوشیدنی مورد استفاده وی ماءالشعیر بدون الکل تولید کشور سوئیس است. رهبر انقلاب نیز در استفتائی نوشیدن ماءالشعیرهای خارجی را که میزان الکل آنها در حد بسیار ناچیز بوده و مسکر به شمار نمی آیند حلال دانسته اند.

متن استفتاء رهبری در مورد نوشیدن ماءالشعیرهای خارجی به شرح زیر است:
سؤال:حکم ماء الشعیر بدون الکل که در خارج تهیه می شود و در اغلب با مقدار بسیار ناچیزی از الکل مثل ۰۱۰٪ الکل تهیه شده و مسکر نبودن آن محرز می باشد چیست؟ اگر مقدار الکل از این هم کمتر باشد، چه؟ لازم به ذکر است که الکل موجود در این نوع آبجو به آن از بیرون تزریق نشده بلکه طی فرایند تخمیر خودبخود تولید می شود و پس از آن تحت فشار از آن خارج شده و درصد ناچیزی که گفته شد در آن باقی می ماند.
جواب:ماء الشعیر مذکور پاک و حلال است.
233756 Gahar ir عکس/ نوشیدنی آزاده نامداری در سوئیس چه بود؟

تصویری از نوشیدنی آزاده نامداری در سوئیس

بخوانید :   عصبانیت کوروش تهامی بخاطر سن همسرش!
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي