X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

تاريخ : ۲ خرداد
بازديد : 2019

خانه های یک طبقه هر چند ارتفاع کمی دارند ولی می توان طرحهای زیبا و لوکس روی آنها پیاده کرد در ادامه ۱۰ نمای خانه یک طبقه لاکچری را مشاهده می کنید

176665 Gahar ir عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

در طراحی نمای این ساختمان یک طبقه بسیار زیبا شاهد استفاده از نمای کلاسیک ( نمای رومی ) هستیم . همانطور که میدانید هزینه طراحی و اجرای این دسته از ساختمان ها بسیار بالا و پر هزینه است . پس اگر به دنبال خانه ای با شکوه هستید و البته جیب پر از پولی هم دارید انتخاب این سبک و نمای ساختمان را پیشنهاد می کنیم .

699058 Gahar ir عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

در بخش طراحی نما و محوطه سازی این بنا شاهد یک تقارن بسیار هوشمندانه هستیم . مرکز این تقارن یک فواره آب انتخاب شده است . هنگامی که شخص قصد ورود به این بنارا دارد، بیرون زدگی بخش نمای مرکزی به شکل جالب توجه ای خودنمایی می کند . تقارن در این سبک از ساختمان های یک طبقه رومی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . موضوعی که در معماری سنتی ایرانی نیز شاهد آن هستیم .

071229 Gahar ir عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

این سبک از معماری و طراحی نما معمولا مخالفان و موافقان بسیاری دارد . بسیاری ، آن را نمایی فوق العاده تصور می کنند و عده ای نیز آن را یک نمای زشت خطاب می کنند . این سبک از نما که برگرفته از معماری مدرن است به لحاظ اصول زیباشناسی معماری یکی از نماهای زیبا در دنیای معماری محصوب می شود . در این نما شاهد بازی با احجام مکعبی شکل هستیم .

بخوانید :   پیامدها و عواقب تنبیه کودکان

820573 Gahar ir عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

نمایی مدرن و برونگرا که دارای استخری نیمه پوشیده است . در طرحی این خانه دوبلکس نوعی تضاد بین دو رنگ سرد ( استخر ) و رنگ گرم ( سقف تراس ) مشاهده می شود که به تعادل رنگها منجر شده است .

866824 Gahar ir عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

در طراحی نمای این خانه دوبلکس ، یک موضوع بسیار قابل توجه است . استفاده از بدنه سنگی با طراحی نمای مدرن موضوع اصلی است . در این نما شاهد استفاده از سنگ آنتیک و سنگ تراورتن در سطح نما هستیم . استفاده از باکس های مکعبی شکل یکی دیگر از ویژگی های قابل مشاهده در این ساختمان است .567879 Gahar ir عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

خاص تر از این نمی شود !!! استفاده از چوب ترمود در کنار نمایی از بتن سفید و فرمی که مناسب با اقلیم این منطقه ساخته شده است .

330388 Gahar ir عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

681993 Gahar ir عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

سادگی و هوشمندی در طراحی نورپردازی ، بیش از هر موضوع دیگری در طراحی نمای ساختمان یک طبقه بالا قابل لمس است . در بخش نما از مصالح سنگ آنتیک ، بتن و چوب ترمود استفاده شده است . استفاده از نور مخفی و نور پردازی نقطه ای و خطی در سراسر نما کاملا ملموس است . در نظر گرفتن بخش ویژه درخت کاری در بخش خارجی فضای ساختمان ایده ای جالب در خصوص درونگرایی بیشتر برای ساکنین داخل ساختمان است .

605889 Gahar ir عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

استفاده از متریال فایبرگلاس نیز یکی دیگر از گزینه هایی است که میتوان در طراحی نما استفاده نمود . پنل های فایبرگلاس دارای طرح و بافت های بسیار متنوعی است .

بخوانید :   آموزش تهیه آش امام قزوین

Facade HOME عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

طراحی نمای این خانه دوبلکس به سبک کلاسیک انجام شده است . در طراحی نما شاهد یک درب با ظاهر بسیار بلند در کنار ستون و طاق های رومی شکل هستیم .

732234 Gahar ir عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

یک نمای مدرن که در آن از متریال سنگ و کامپوزیت استفاده شده است . نظر شما در مورد مجموعه ۱۰ نمای ساختمان یک طبقه چیست ؟

757977 Gahar ir عکسهای زیبا از نمای خانه یک طبقه لوکس

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي