X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

عشق زیبای هیتلر و همسرش

دسته بندي : سرگرمی,مطالب جالب
تاريخ : ۲ اسفند
بازديد : 1123

عشق زیبای هیتلر و همسرش

 

54747 338 300x209 130689857805964010 عشق زیبای هیتلر و همسرش

«
اوا براون Eva Braun» تنها چند ساعت همسر قانونی هیتلر بود و در کنار او وارد تاریخ شد.

«اوا» ششم فوریه سال ۱۹۱۲ در مونیخ به دنیا آمد و کار پدرش «تدریس» بود. وی ۱۳ سال عکاس و مستخدم هیتلر بود. هیتلر ۲۹ اپریل اورا زوجه قانونی خود کرد و روز بعد هر دو خودکشی کردند و اجساد آنان را در کنار هم آتش زدند تا به دست سربازان شوروی نیافتند.اوا براون منشی عکاسخانه ای در مونیخ بود که هیتلر از دیرزمان مشتری آن بود و در آنجا باهم آشنا شده بودند. وی بعدا کار چاپ عکسها را بر عهده گرفت و چون روی عکسهای هیتلر بیش از اندازه دقت می کرد مورد توجه او قرار گرفت. در سال ۱۹۳۲ هنگامی که «اوا» ۲۰ ساله بود، هیتلر از وی خواست که باهم زندگی کنند و «اوا» با وجود مخالفت پدرش دعوت هیتلر را که هنوز یک مقام حزب ناسیونال سوسیالیست کارگران آلمان (نازی) بود پذیرفت و از آن پس تا آخرین لحظه عمر با هم بودند.

هیتلر «اوا» را در امور دولتی و سیاست مداخله نمی داد و به ندرت اورا در مراسم با خود می بُرد.علاقه هیتلر به «اوا» وقتی بیشتر شد که پس از نجات هیتلر از یک توطئه ژنرالها، «اوا» در نامه ای که به او نوشت با جملاتی زیبا وفاداری همیشگی خودرا اعلام داشت.

بخوانید :   تست روانشناسی رنگ ها (جالب و واقعی)

هیتلر مایل به بردن «اوا» با خود به پناهگاه زیرزمینی نبود که «اوا» گفت که مایل است با او بمیرد.سی ام آوریل سال ۱۹۴۵ که پناهگاه هیتلر از نزدیک زیر آتش ارتش سرخ بود هیتلر پیش از آن که با شلیک گلوله خودکشی کند به «اوا» داروی کشنده داد تا خودرا بکشد و وصیت کرد که پس از مردن، اجساد آنها را با بنزین آتش بزنند. با وجود این، سربازان شوروی بقایای اجساد نیمسوخته را به دست آوردند. «اوا» تنها ۳۳ سال عمر کرد.

news93803pic2 2015 2 21 13 40 عشق زیبای هیتلر و همسرش

news93803pic1 2015 2 21 13 40 عشق زیبای هیتلر و همسرش

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي