X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

طراحی ویلایی شیشه ای و مدرن

تاريخ : ۲۰ تیر
بازديد : 2283

تصاویر بسیار زیبا از طراحی و ساخت ویلایی شیک و شیشه ای در سن دیگو کالیفرنیا

کریستا، پروژه مسکونی برجسته و مهمی است که توسط جاناتان سگال فایا در سن دیگو، منطقه پایین دستی هرموسای لا ژولا، کالیفرنیا طراحی شد و فضایی سرشار از احساس دارد. این اقامتگاه جذاب و بسیار لوکس، در زمینی به مساحت ۵٫۳۰۰ فوت مربع بنا شده است.

San Diego California villa 11 طراحی ویلایی شیشه ای و مدرن

چندتا از دیوارهای این خانه با چارچوب های شیشه ای که از کف تا سقف امتداد دارند جایگزین شده تا اجازه دهند فضا جان بگیرد و حتی مبسوط تر از آن چه که هست به نظر برسد.

کریستا، یه چیزی بیشتر از یک خانه است که از جوانبی چند با نظم و قاعده توسعه یافته، اون خانه رویایی معمار است. شامل سه طبقه است، یک طبقه زیر، و دو طبقه فوقانی. مشخصه بارز فضای نشیمن داخلی شفافیت و خنکی آن است. مرزبندی میان فضای داخل و خارج ناپیداست.
بیشتر فضای مسکونی این خانه را اتاقی اشغال می کند که کاملا با محوطه اطراف در ارتباط است (و به دلیلی کاملا واضح، اتاق بیرونی نامیده شد). “اتاق بیرونی، عنصر کلیدی در خلق خانه ای بود که به آن احساس فراخ تر و محرمانه تری نسبت به آنچه که هست می دهد.

بخوانید :   راه و روش محاسبه شارژ ساختمان

San Diego California villa 2 طراحی ویلایی شیشه ای و مدرن

در حالی که چنین فضایی یک محیط خالی و بی اثر ایجاد می کند، فرم کلی ساختمان کامل و دست نخورده باقی می ماند. فقط چهار گوشه با دیوارها و پلان های کف باقی می ماند که معرف باکس اصلی محل سکونت هستند”. با وجود چنین پروژه پیچیده ای، دکوراسیون داخل آن ساده است. ترکیبی متوازن، کاملا باشکوه و وصف برانگیز

 San Diego California villa 20 طراحی ویلایی شیشه ای و مدرن San Diego California villa 16 طراحی ویلایی شیشه ای و مدرن San Diego California villa 14 طراحی ویلایی شیشه ای و مدرن San Diego California villa 6 طراحی ویلایی شیشه ای و مدرن

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي